Yasin Öztekin: "Beni ıslıklasalar bile Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "Beni ıslıklasalar bile Galatasaray taraftarlarına teşekkür ediyorum"

Gitti bitti işte yatarak milyon cukkalayan hain karaktersiz tayfadanda degildi protesto edilecek bir durum yok ortada milletce her seyin bokunu cikardigimiz gibi bu tarz olaylarinda bokunu cikariyoruz

gomis verim sağladı ve çalıştı ama aralarındaki en büyük farkta bu.
her zaman örnek gösterdiğim şeyde bu zaten. gomis maç akabindeki tatilini sabah 7 de kalkıp rejenarasyon yaparak geçirirken yasin alaçatıdan story atıyordu.

Islıklanmasına bir şey demiyorum zaten

Zamdan dolayı değil de tavırlarından dolayı ıslıklandı gibi.Ben de iyi hatırlayalım istiyordum çünkü sürekli her gidenle kötü ayrılmaya başladık hoş bir şey değil

Ama o açıklamalarından sonra ıslıklayanlara hiç bir şey demem haklarıdır

Islıklanmasına bir şey demiyorum zaten

Zamdan dolayı değil de tavırlarından dolayı ıslıklandı gibi.Ben de iyi hatırlayalım istiyordum çünkü sürekli her gidenle kötü ayrılmaya başladık hoş bir şey değil

Ama o açıklamalarından sonra ıslıklayanlara hiç bir şey demem haklarıdır

insan karakterli olacak. futbolcusu da, işçisi de. bu adamda karakter sorunu var. sadece para istediğinden eleştirmiyorum ben zaten. etrafı ortalama 3 alırken ben niye 1 alıyorum diye sorar insan çünkü. insani bir şeydir bu. ama sen istediğini almak için ekstra çalışmıyor veya verim sağlamıyorsan hakkında yoktur buna. böyle itibarsızlaştırılarak gidersin, hakettiğin gibi.

bu vb. hareketler futbolcuları kulüpsüz yapar. ortalık malı gibi dolaşırsın sonra piyasada.

mesela balta örneği var. yıllardır hiç ortalama oyununu geliştirmedi. ama karakterinden de ödün vermedi. hiçbir zaman zam istemedi, oyundan çıkarken afra tafra yapmadı, yedek kaldığında formaya küsmedi. olmayan yeteneğinin üzerinden varmış gibi davranmadı. ronaldonun yan sanayisi gibi takılmadı mesela. 10dk dahi süre alsa hep ortalama oyununu oynadı. bu yüzden ismi unutulmayacak. her zaman galatasaray'lı hakan olarak anılacak. muhtemelen bir zaman sonra da kulüpte görev alacak. sonuna kadar hakkı da var.

Üst Alt