Yasin Öztekin: "Beşiktaş'a attığım golü unutamam" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "Beşiktaş'a attığım golü unutamam"

Galatasaray'ın başarılı oyuncusu Yasin Öztekin, Gaziantepspor maçından en unutamadığı gole kadar birçok soruyu yanıtladı.

galatasaray-yasin-oztekin_nbqobea129zl149i6wknwfrya.jpg

Galatasaray'ın bu sezon 7 golle en golcü ismi Yasin Öztekin, kulüp televizyonuna verdiği röportajda sarı kırmızılı formayla geçirdiği 100 maçlık süreci anlattı.

GS TV'ye konuşan Yasin, iki buçuk sezonda çıktığı 100 maçı başarılı bulurken, her zaman elinden gelenin en iyisi için çabaladığını belirtti.

¨Öncellikle mutluyum. Galatasaray’a geldiğimde büyük bir rekabet olacağını biliyordum. Kendime güvendim. 2.5 senede 100 maç bence iyi bir sayı. Her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.¨

“PES ETSEYDİM BURALARA GELEMEZDİM”

osmanlispor-galatasaray-12182016-yasin-oztekin-stsl_l7u9wfbctrl51uzchaq8hva7v.jpg

¨Küçüklüğümden beri bu tip şeyler her oyuncunun başına gelebiliyor. Dortmund altyapısında da bu tip şeyler olmuştu. Pes etseydim buralara gelemezdim. Galatasaray’a gelirken de yapabileceklerimi biliyordum. Şansın geldiğinde iyi değerlendirmem gerekiyordu.¨

“BEŞİKTAŞ MAÇINDAKİ GOLÜ UNUTAMAM”

yasin-oztekin-sabri-sarioglu-wesley-sneijder-galatasaray-besiktas-05242015_ysurdb0nma341ggrescnktkyl.jpg

¨Tabii ki birkaç maç var. İlk geldiğim sezondaki Beşiktaş maçı. O seneye sıkıntılı bir başlangıç yapmıştım. Sonrasında kendime inanarak formayı kaptım. Beşiktaş karşılaşması şampiyonluk maçıydı. O golü hiçbir zaman unutamam. Aynı sezon oynadığımız bir de Kasımpaşa karşılaşması vardı. 2-0’dan gelip 3-2 kazanmıştık. Hepsi de birbirinden güzeldi.¨

“ONLARIN ACISI BİZİM ACIMIZ”

yasin-oztekin-galatasaray-goal-celebration_1haerp40hgjx1r8qqobga5m80.jpg

¨Annem ve babam Gaziantep maçında tribündeydi. Çok mutlu olduğum bir andı. Fakat bir gün önce yaşananlar ve golden sonra polislere sarılmam ayrı bir durum. Duygulandım. Bütün Türkiye’nin yapmak istediği şeyi yaptım. Hepimiz biriz. Onların acısı bizim acımız. Bu nedenle sarılmak istedim.¨

Goal.com

Üst Alt