Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Yasin Öztekin: "Buraya ayrılmak için gelmedim"Galatasaray Futbol Takımı oyuncularından Yasin Öztekin, kendisi hakkında kamuoyunda yer alan bazı haberler hakkında açıklamalarda bulundu
.


Galatasaray’da forma giymekten ötürü her zaman gurur duyduğunu anlatarak sözlerine başlayan Yasin, yaşanan birtakım yanlış anlaşılmaların kendisini üzdüğünü belirtirken, “Kariyerim boyunca Galatasaray’a ulaşmak için büyük çaba gösterdim, buraya gelebilmek adına ciddi fedakârlıklarda bulundum. Ve ilk sezonumda kazandığımız şampiyonluğun bir parçası olmanın gururunu yaşadım. Şunu ifade etmek isterim ki; ben, Galatasaray’a bir yıl oynayıp, daha sonra ayrılmak için gelmedim” sözlerini kullandı.

Galatasaray’daki hedeflerinin asla bitmeyeceğini anlatan başarılı oyuncu, sözleşmesinin sonuna kadar kulübünde kalmak istediğini vurgularken, “Kulübüm benim hakkımda bir karar almadan takımımdan ayrılmayı asla düşünmüyorum. Bazı iletişim eksikliklerinden dolayı ortaya çıkan bu haberlerin sona ermesini rica ediyor, kulübüme ve taraftarlarımıza layık olmayı sürdürmek için kararlılıkla çalışacağıma söz veriyorum” diye konuştu.
 
Son düzenleme:
menejerini mi yalanlamış anlamadım ki

kulüp çık böyle böyle konuş demiştir

işleri güçleri oyuncuları korumak olduğu için
 
Üst Alt