Yasin Öztekin: "İnşallah Galatasaray'a gol atarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "İnşallah Galatasaray'a gol atarım"

fft226_mf11996164.Jpeg

Göztepe'nin yeni transferi Yasin Öztekin, eski takımı Galatasaray'a karşı gol atmak istediğini söyledi.

Galatasaray ile sözleşmesinin sona ermesinin ardından Göztepe'ye transfer olan Yasin Öztekin, Yeni Asır'a açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan teklif almadığını söyleyen Yasin, "Akıllı bir insan düşündüğünde Galatasaray'da 160 tane maça çıkmışım. Süper Lig'e bakarsanız 4 senede benden daha fazla maçı, asisti, benden daha çok gol atan kanat oyuncusu var mı bilmiyorum. Belki 3-5 tane vardır. Bir yerde 3-4 sene oynadığında, "Yasin sözleşmeni 2-3 sene daha uzatalım" derler. Ama öyle bir şey olmadı. 4 sene oynadım, 6 tane kupam var. İyi ki de oynamışım" dedi.

Göztepe'nin başarısı için mücadele edeceğini söyleyen tecrübeli futbolcu, "Ekmeğimi artık burada kazanacağım. Ben Galatasaray'a karşı da oynasam sahada elimden gelenin en iyisini yapacağım. Galatasaray'da 4 sene oynadım geçti, gitti ve bitti. Sahaya çıkarsam inşallah 1-2 gol atarım." şeklinde konuştu.

Goal

1 şampiyonluğumuzda ciddi katkısı var ama malca açıklamalar

Sana azda olsa sempati duyan herkes şimdi nefret edecek salak herif

1 şampiyonluğumuzda ciddi katkısı var ama malca açıklamalar

Sana azda olsa sempati duyan herkes şimdi nefret edecek salak herif
Yalan yok ben özellikle o bahsettigin sezon ortaya koydugu oyun stilini begeniyordum.
Ondan sonraki durumu sadece Yasinin sucu degil tabiiki, yönetim, teknik direktörler, olmayan bir takim, vs.
Ama senin de dedigin gibi bu aciklamayi yapip o sezonun hatrini da yerle bir etmenin ne anlami var.

mal geldin mal gideceksin yasin. azıcık o dilini tutsan futbolu bıraktıktan sonra camiasızlar sınıfına girmezdin ama o beyin sende olmadığından atıp tutmanı normal karşılıyorum

Yalan yok ben özellikle o bahsettigin sezon ortaya koydugu oyun stilini begeniyordum.
Ondan sonraki durumu sadece Yasinin sucu degil tabiiki, yönetim, teknik direktörler, olmayan bir takim, vs.
Ama senin de dedigin gibi bu aciklamayi yapip o sezonun hatrini da yerle bir etmenin ne anlami var.

Benim Galatasaray'a ihtiyacım yok demeye getirmiş

Büyük ayıp etmiş şu vakitten sonra buna nedense hakkıdır herkesin

İşte geçen verdiğim örneğe uyan bir topçu daha, böyle böyle soğuyor insanlar Türk futbolculardan doğal olarak. Misal ben Yasin'i iyi kötü severdim ama sonucu gördük.

Yasin az çok belliydi böyle olacağı

Benim dediğim klasmana daha çok Serdar türü oyuncular giriyor.Bakalım bu sene sakatlık felan yaşarsa geçen seneyi hiç yaşanmamış sayacak bazıları

İnş sakatlanmaz ama olursa hep birlikte izleyelim olacakları

ya bu Türk futbolcularda hiç mi beyin yok anlamıyorum ki , yani bir kariyer planı yaparsın ha kendin yapacak kadar beynin yoksa bunun için profesyoneller var git onlarla kendi kariyerin için bir plan çiz dimi

Galatasaray da oynamış 1 şampiyonlukta önemli katkı sağlamış birisin ama gelip burada bize laf atıp gelecekte Galatasaray üzerinden yorumculuk v.b şeyleri yapabilme ihtimalini öldürüyorsun ya da antrenör olduğunda bizde iş alabilme ihtimalini yok ediyorsun bu kadar taş kafalı olmamalı ya bu futbolcular bu kadar beyinsiz olmamalı o kadar paran var bari git başka bir beyin satın al kendininkini kullanamıyorsan.

Yasin az çok belliydi böyle olacağı

Benim dediğim klasmana daha çok Serdar türü oyuncular giriyor.Bakalım bu sene sakatlık felan yaşarsa geçen seneyi hiç yaşanmamış sayacak bazıları

İnş sakatlanmaz ama olursa hep birlikte izleyelim olacakları
Mevcut stoperler arasında en iyisi kendisi zaten, tek sallanacağı husus sakatlanırsa yaşanır.

Ben Serdar'ı karakter olarak Semih'e benzetiyorum. Sakatlanıp durursa laf gelir normal ama gönderilecek seviyeye düşerse de Semih gibi gittiğinde bir herif olarak kalır.

Üst Alt