Yasin Öztekin: "Şampiyonluğa hâlâ inanıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "Şampiyonluğa hâlâ inanıyoruz"

e61ceb9a204141fdabf19ec64a3df449.jpg

Bursaspor karşısında Galatasaray'ın ilk golünü atan Yasin Öztekin "İyi oynayarak gelip geldik. Şampiyonluğa hala inanıyoruz, yarıştan kopmak istemiyoruz. İnandığımızda her takımı yenebiliriz" dedi.

Yayıncı kuruluşa konuşan Yasin "Son haftalarda iyi oynamadık, bunlar sonuca da yansıdı. Özellikle Fenerbahçe maçında istediğimiz gibi oynamadık. Bugün mutlaka kazanmak istiyorduk. Şampiyonluğu hala inanıyoruz, yarıştan kopmak istemiyorduk. İnandığımızda her takımı yenebiliriz. Bugün de iyi oynadığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki 5 maçı da kazanmak istiyoruz. Ben oynadığım zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışırım. İlk haftalarda iyi oynadığımı düşünüyorum. Sonra hoca bazı kararlar aldı. Bundan sonra da elimden gelenin en iyisini yapacağım" ifadesini kullandı.

NTV Spor

Yasin Öztekin: "Şampiyonluğa hâlâ inanıyoruz"

Öndeki beraberlik golünü atıp yardıra yardıra sevinen Yasin, arkadaki topu kalenin içinden çıkarmaya çalışan Bruma, bize öndeki şov değil arkadaki hırs lazım.

Üst Alt