Yasin Öztekin: "Solda önüme 3 kişi koysunlar hepsini geçerim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin: "Solda önüme 3 kişi koysunlar hepsini geçerim"

yasin-oztekin-1.jpg

Dersimspor maçında etkili futbol oynayan Yasin Öztekin’den Riekerink’e mesaj…

Galatasaray teknik direktörü Riekerink’e mesaj yollayan Yasin Öztekin, sol çizgide kendini çok iyi hissettiğini, yerine oynayan Bruma’nın ise aslında sağ kanatta daha etkili olabileceğini söyledi.

Öztekin, “Solda önüme 3 kişi koysunlar hepsini geçerim, ama sağda bu kadar etkili olamıyorum. Benim yerime solda Bruma oynuyor, ama aslında o da sağ kanatta daha etkili” diyerek, Hollandalı teknik adama mesaj gönderdi.

Yasin Öztekin: “Solda Önüme 3 Kişi Koysunlar Hepsini Geçerim”

Yine açtı o ağzını.

En son konuştuğunda Ronaldo ile kıyaslıyordu kendini.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

birebir de geçemeyeceği adam yok bunu defalarca kez söyledim son tercihleri yanlış oluyor yada bitiriciliği zayıf.Ama gerçektende oyunun her anında bir hareketi ile rakip defansın dengesini bozabilecek bir oyuncu yasine gereğinden çok fazla yükleniliyor yasine gelmeden eleştirilecek çok adam var.

türkiyede ki bekleri gecmek o kadar zor degilde avrupadan karsina saglam bir bek ciksinda bakalim o sana gecirmiyor mu

Dersimspor karsisinda show yapinca basladi yine konusmaya.
Yakinda yine maasima zam yapin diye zirlamaya baslar.

Doğru demiş 3 kişiyi geciyor sonra top dısarı çıkıyor

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takımın şuan Brumadan sonra en formda oyuncusu.

Sneijder fanboyları hala bu adamı begenmeyip hor görüyor.

Amaçları Galatasaray değil Sneijder. Yasin, Sneijderi ikiye katlar suan. Podolskiyide.

türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük alamancı topçusu olması hasebiyle sneijderı donunda sağlayacağı hususunda naçizane görüşlerimi belirtmek isterim.

Üst Alt