Yasin Öztekin Zammı Ateşe Attı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin Zammı Ateşe Attı!

yasin-oztekin-in-besiktas-pismanligi_x_7584468_19.jpg

Milli futbolcunun agresifliği pahalıya mal olacak gibi. G.Saray yönetimi, sezon sonunda 1.1 milyon Euro olan yıllık ücretini artırmayı düşündüğü Yasin’in durumunu yeniden masaya yatıracak.

Beşiktaş’ın 1-0 kazandığı derbiye Galatasaray açısından bakıldığında Yasin Öztekin’in, oyundan alınmasına gösterdiği tepki göze çarpıyor...

63. dakikada oyundan alınan Yasin, önce Riekerink’in ‘hızlı hareket et’ uyarısını pas geçip kenara yavaş adımlar ile geldi, saniyeler sonra ise antrenör Orhan Atik’in uzattığı eli sıkmayıp bir de üzerine kendisini iterek tepki verdi. Yasin’in gösterdiği bu reaksiyon G.Saray yönetiminin kendisi için düşündüğü ödüllendirmeyi tehlikeye attı.

TARAFTAR DA TEPKi GÖSTERDi

Florya’da özellikle ‘disiplin’ olgusunun oturmasını isteyen Galatasaray idarecileri Yasin’in neden olduğu bu görüntüden çok rahatsız oldu. Daha 3 hafta önce gösterdiği performans ve özveri nedeni ile 1.1 milyon Euro olan ücretine zam yapılması gündemde olan Yasin Öztekin, bu hareketi ile deyim yerinde ise ayağına sıktı.

Performansı da son maçlarda düşen Yasin’e yapılması planlanan ‘maaşını iyileştirme operasyonu’ sezon sonunda yeniden masaya yatırılacak.
Yönetimin yanı sıra Galatasaray taraftarı da özellikle sosyal medyada, Beşiktaş derbisinde kötü oyunu ve Orhan Atik’e karşı sergilediği agresif tavırlar nedeniyle Yasin’e büyük tepki gösterdi.

Kaynak: Hürriyet

PORTAL HABERİ

Gönderin gitsin.Birde zam mı yapacaz bu çapsıza sözde takım batıyor ama böyle işe yaramayan yerlilere yaptığımız harcamadan batıyor.Kimse farkında değil.

yasine zamma sonuna kadar HAYIR ! Fakat

yasin 1,1 milyon , selcuk 3,5 milyon , mac baslariyla fark daha da aciliyor

yani selcuk esittir yasin carpi 3 veya 4 .. performanslarinda boyle bir fark var mi

Arkadaş rezalet bir sezon tarihin en.kötü sonuçları alındıktan sonra bırak zammı ücretleri düşürülmesi gerekirken bu artistlik nedir anlamak güç diyeceğim de Çapsız Şarlo Dursun beceriksizi benim yöneticim olsa klübü üzerime yapın derim haddini bildirecek adam yokki hadsizlere

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iste haklisin problem de orada , selcuk unkini dusureceksen yasine zam vermeyebilirsin .. ama selcuk 3,5 , o zaten aldi alacagini imzaladi , sen sonraya kaldin dona kaldin

onu kimse sicak karsilamaz .. sanirim anlatabildim oyuncu mantalitesini

biz herifin kovulmasını bekliyoruz aylardır bu mal yönetim zam yapmayı konuşuyormuş. dursun belasından kurtar bizi yarabbim.

seneye yeni sezona başladığımızda kimsenin gitmediğini, doğru düzgün transfer yapılmadığını ve bu kanserin 2019a kadar süreceğini göreceğiz gibime geliyor.

yerlilerde zam konusulur, yabancilarda maaslari yüksek diye haber yapilir.

Ama dogru bu , sneijder 5 , yasin 1 .. bir takimda bu kadar dengesizlik olmaz . yasinin zaten max hakettigi bu 1 , ama sneijder 5 , selcuk nerdeyse 4 , bu nedir ?

bunlari yasin ,sabri gormuyor mu ,gozunun onunde , sabri gecen sene bu ornekleri vererek zam aldi

vermiyorum diyemiyorsun , imzalamiyor adam o zaman

Üst Alt