Yasin Öztekin'den Galatasaray'a Boykot! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin'den Galatasaray'a Boykot!

yedek-kulubesinin-camini-yumrukladi--2479190.Jpeg

Galatasaray'da kadro dışı bırakılan Yasin Öztekin, takım arkadaşlarını yalnız bıraktı.

Adanaspor maçında oyundan alındıktan sonra formasını yere atıp kulübeyi yumruklayan ve A2 takımına gönderilen Yasin Öztekin, Galatasaray’ın Medipol Başakşehir ile oynadığı maça bile gelmedi.

Geçen hafta oynanan Adanaspor maçında kendisini oyundan çıkartan teknik direktörü Jan Olde Riekerink’e çok büyük tepki gösterip yedek kulübesinin camlarını yumruklayan ve formasını yere fırlatan Yasin Öztekin, bu hareketlerinin ardından kadro dışı bırakılıp A2 takımına gönderilmişti. Ancak Riekerink, her hafta olduğu gibi bu hafta da düzenlediği basın toplantısında Yasin’e şimdilik 1 maç için bu kararı aldıklarını, milli arada konu üzerinde tekrar düşüneceklerini söylemişti.

Bu gelişmelerin ardından, geride bıraktığımız haftayı gençlerle çalışarak geçiren Yasin Öztekin, dün akşam beklenmedik bir harekete imza attı ve takım arkadaşlarının Medipol Başakşehir ile oynadığı maçı izlemek için TT Arena’ya bile gelmedi. 29 yaşındaki oyuncunun muhtemel bir taraftar tepkisinden çekindiği için maça gelmemeyi seçmiş olabileceği öğrenildi.

Yasin Oztekin’den Galatasaray’a boykot – AMK Spor

Bu adamı daha da oynatamayız. Bence kötü yönetildi kriz.

Haklı mı dersek haksız o forma atılamaz. Ama atanı da kaptan ise şu an birine ayrı diğerine ayrı olmak adaleti bozar.

Selçuk formayı yere atmadı. Elma ile armudu karıştırmayalım lütfen.

Çıkartıp Tugay'a vermişti şimdi diyince hatırladım. Ama o da yanlış. O zaman daha iyi diye daha gevşek durduk ama hataydı. Bir disiplin cezası gerektirirdi.

Elma ile armut değil aslında ikisi de benzer durumlar.

Selçuk'a 1, Yasin'e 2 maç verirsin veyahut diyalog ile bilgilendirirsin çünkü direkt o da o olayı kafasında kuruyor şu an büyük ihtimal. Soramaz tabi ama içinden küser ve etkilenir.

Psikolojik destek ve bunları görmek o yüzden önemli. Bizim futbolcular çok dalgalanııyor. Çünkü hep bunlar es geçiliyor.

Çıkartıp Tugay'a vermişti şimdi diyince hatırladım. Ama o da yanlış. O zaman daha iyi diye daha gevşek durduk ama hataydı. Bir disiplin cezası gerektirirdi.

Elma ile armut değil aslında ikisi de benzer durumlar.

Selçuk'a 1, Yasin'e 2 maç verirsin veyahut diyalog ile bilgilendirirsin çünkü direkt o da o olayı kafasında kuruyor şu an büyük ihtimal. Soramaz tabi ama içinden küser ve etkilenir.

Psikolojik destek ve bunları görmek o yüzden önemli. Bizim futbolcular çok dalgalanııyor. Çünkü hep bunlar es geçiliyor.

Kesinlikle yanlış onayladığım bir durum değildi. O dönem de ceza verilmesini, gerekirse kadro dışı ve "defolmasını" da belirtmiştim.

Futbolcuların nazı geçiyor bizim kulüpte. Selçuk'un bu olaydan sonra GS TV'deki açıklamasını izlemiştim. "Özür dilenecek bir durum yok. Ben Galatasaray'lıyım. Buraya çok fedakarlık yaparak geldim. Aldığım paranın çok üstünü teklif ettiler ama ben Galatasaray'a geldim. Bunu herkes çok iyi biliyor. Kendim istediğim için geldim" diye bir açıklaması vardı. Böyle bir açıklamaya normal bir futbolcu cürret edemezdi. Ama Selçuk'un böyle konuşmasının nedeni elinin kuvvetli olması. Çünkü o sezondan önce 2 harika bir performans göstermişti ve 2 şampiyonluk yaşamıştık. Herkes onun arkasındaydı. O da bunu kullandı. Resmen yönetime gözdağı verdi. Ünal Aysal yönetimi de cesaret edip biletini kesemedi.

Ortalik mali olduk iyice...

Hakemler , oyuncularimiz , rakip yoneticiler , yorumcular teker teker sapliyor...

Yaziklar olsun boyle pisirik yonetime

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesinlikle yanlış onayladığım bir durum değildi. O dönem de ceza verilmesini, gerekirse kadro dışı ve "defolmasını" da belirtmiştim.

Futbolcuların nazı geçiyor bizim kulüpte. Selçuk'un bu olaydan sonra GS TV'deki açıklamasını izlemiştim. "Özür dilenecek bir durum yok. Ben Galatasaray'lıyım. Buraya çok fedakarlık yaparak geldim. Aldığım paranın çok üstünü teklif ettiler ama ben Galatasaray'a geldim. Bunu herkes çok iyi biliyor. Kendim istediğim için geldim" diye bir açıklaması vardı. Böyle bir açıklamaya normal bir futbolcu cürret edemezdi. Ama Selçuk'un böyle konuşmasının nedeni elinin kuvvetli olması. Çünkü o sezondan önce 2 harika bir performans göstermişti ve 2 şampiyonluk yaşamıştık. Herkes onun arkasındaydı. O da bunu kullandı. Resmen yönetime gözdağı verdi. Ünal Aysal yönetimi de cesaret edip biletini kesemedi.

Şu açıklamayı yapan adam Messi olmadıkça bak tolere edilemez aslında. Selçuk değerliydi doğru. Bu sezona kadar ben hatta yapılan yorumlar kadar kötü oynamadığını da düşünüyordum o da var. Ama şu açıklamayı yaptığı gün kadro dışı kalıp:

Galatasaray'ın değerleri diğer kulüplere benzemez ben de bu açıklamaları yapmamam gerektiğini anladım. Orada sıcağı sıcağına da olsa, bir protesto da olsa vermemem gereken tepkiyi verdim herkesten özür diliyorum. Performansım da geçen seneler gibi değil bunu farkındayım. Ama son damlama kadar mücadele edeceğimden herkes emin olsun'' diyene kadar da vermezdim o formayı ona.

Çünkü tam olarak bunu düşünmeyen adamın iyi niyetinden artık emin olamazdım.

Şimdi ne yalan söyleyeyim kadro dışı bırakılsam ben de gelmem o stada maç izlemeye. Haksız olduğumu düşünsem de gelmem yüz kızarıklığından ha Yasinin durumu öyle olmayabilir bilemem ama kadro dışı bırakılmış birinin gelip maçı izlemesini beklemek de garip

Adam hakli. Sen git sacma sapan bir nedenden oturu kadro disi birak, sonra maca neden gelmedi. Ismarlama haber zaten.

Çine satabilirdik iyi paraya.Affedilip devre arası piyasası varken iyi paraya okutalım bari.Ama ben yine de Yasin'in bu seneyi oynamasını isterim.Sonra sat al doğru düzgün bi adam tamam.Sinanla Podolski'yle işimiz zor yoksa.

Üst Alt