Yasin Öztekin'den Yeni Sözleşme Açıklaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin'den Yeni Sözleşme Açıklaması

En son Mustafa Denizli döneminde zam yapılmıyor diye, sahada hiç bir şey yapmadan sırıta sırıta gediği zamanlar hala aklımda, bu herifin suratını her gördüğümde o hali aklıma geliyor ve cinlerim tepeme çıkıyor, bu zatla ilgili görüşüm o zamandan beri hiç değişmedi sözleşmesi bittiği an uzatmak gibi bir hata yapılmamalı.

20 gol bile atsa sezon sonu defedilmeli.

Oyuna gelme yönetim.
Bu herifin kadro dışı kaldığı zamanları.
Israrla zam istemelerini ne çabuk unuttunuz.

Gün yüzü görme DURSUN!

Engin Baytar modeli her sene opsiyonlu 1+1+1 gibi bir kontrat yapılsa itiraz etmem. Kararında kullanıldığı vakit faydalı bir oyuncu. Aldığı maaş da Galatasaray açlık sınırının altında. :asd22:

Türk oyuncuya 5 yıllık yağlı kontrat vermek ağır bir yöneticilik hatasıdır. Buna itiraz etmeyen taraftar hatırlamıyorum ben. Fahiş bir hata yapıldı diye bütün kontratları buna entegre etmek daha büyük yanlış. Sırf bu kıyaslamalarla kimlere ne sözleşmeler yapıldı.

Zaten ben yasine 2 verilsin 3 verilsin derdinde degilim fakat sozlesme uzatma gorusmelerinde off the record yasin su sekilde bir konusma yapsa

"1,25 milyon euro ha ? Selcuk ile guncellenen kurdan 5 senelik 3,5 luk anlasma yaparken iyiydi , adamin parasini koyacagi kasalar patladi , o sozlesmeden onceki kazandiklarina girmiyorum bile , pazu bandini atanlara 3,5 , yasin oynasin senelerdir 950 bine , yok oyle ..."

yoneticinin yuzu kizarmaz mi ?

Engin Baytar modeli her sene opsiyonlu 1+1+1 gibi bir kontrat yapılsa itiraz etmem. Kararında kullanıldığı vakit faydalı bir oyuncu. Aldığı maaş da Galatasaray açlık sınırının altında. :asd22:

2'den aşağı alan adam yok neredeyse,şaka gibi.

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Zaten ben yasine 2 verilsin 3 verilsin derdinde degilim fakat sozlesme uzatma gorusmelerinde off the record yasin su sekilde bir konusma yapsa

"1,25 milyon euro ha ? Selcuk ile guncellenen kurdan 5 senelik 3,5 luk anlasma yaparken iyiydi , adamin parasini koyacagi kasalar patladi , o sozlesmeden onceki kazandiklarina girmiyorum bile , pazu bandini atanlara 3,5 , yasin oynasin senelerdir 950 bine , yok oyle ..."

Selçuk'un repütasyonuyla Yasin'inki bir mi?Ücretlerde repütasyon da önemli bir kriterdir.

Takim icindeki dengeyi bir dusunun , selcuk taksitleri aldikca gidip 2 milyon liralik araba alip dalgasini gececek , eee her sene 3,5 indiriyoruz hakkimiz diyecek

yasin ise bmw ile mercedes ile idare edip ezik ezik otoparkin en kosesine park edecek

burada mantiksiz geliyor bize belki ama o seviyede de o onemli oluyor

sonra saha icindeki yansimasi da parayi alan kurtarsin takimi seklinde oluyor

istesek de istemesek de oyle ..

2'den aşağı alan adam yok neredeyse,şaka gibi.

Selçuk'un repütasyonuyla Yasin'inki bir mi?Ücretlerde repütasyon da önemli bir kriterdir.

Cenk gonen in reputasyonu yasinden fazla miydi ?

o bile yasinden fazla kazaniyordu

Takim icindeki dengeyi bir dusunun , selcuk taksitleri aldikca gidip 2 milyon liralik araba alip dalgasini gececek , eee her sene 3,5 indiriyoruz hakkimiz diyecek

yasin ise bmw ile mercedes ile idare edip ezik ezik otoparkin en kosesine park edecek

Cenk Gönen 950 bin Euro alıyordu,Yasin de 1.1 milyon Euro alıyor.

Mesela tolga sanirim 450 bin yani yasinin yarisina oynarken , tesrif etmeyi kabul etti diye ulkeye , kalkti 4 katini almaya basladi , yasini ikiye katladi

oyuncular icin bunlarin onemsiz oldugunu mu dusunuyorsunuz

Selçuk denen şahıs maalesef hakkı olmadığı halde yıllık 3,5 yabancı sınırı dönemine denk gelmesi sayesinde piyango oldu dalgasını geçiyor. Yasin'in yenileme süreci de bu döneme gelse yıllık 3,5 olmasa ile 2 üstü bir ücreti olan sözleşmeyi cebine koymuştu.

Asıl büyük fiyasko yabancı sınırının rahatladığı dönemde Tolga'yı yıllık 2 m. ile almak.

Yasin'e gelecek olursak madem mevcut şartlarda ücret olarak mağdur olduğunu düşünüyorsun, sahada sırıta sırıta şımarıklık yapacağına istikrarlı şekilde iyi oynamaya devam et teklifler al yönetimi o şekilde köşeye sıkıştır, o durumda ya istediğin zammı al ya da sana daha iyi veren takıma git.

Yıllardır zam zam diyor hani nerede, bırak fazlasını bizden aldığı kadar verecek olan bir takım çıktımı ?

Bu yüzden bu tip adamlara şartlar ne olursa olsun hak ettiğinden fazla verilmemesi düşüncemin sonuna kadar arkasındayım.

Her gelene kapı 2m'dan açıldığı için Yasin'in böyle düşünmesine itirazım yok, kendince haklıdır. Ancak mevcut yabancı kontenjanı elimizi rahatlatıyor. Kendisi vazgeçilmez değil. Bugün serbest kalsa yıllık 1m, taş çatlasın 1.5m teklif ederler. Daha fazlası değil. 2017-2018, 2018-2019 sezonları bizim için büyük fırsat bu bağlamda maaş disiplinini sağlamak adına.

Üst limit bu tip arabalar olunca olunca incileri mi dökülmüş ?

Arabası da olsun, sen sporcu adamsın yeri geldi mi in arabadan bisiklete bin mesela Taffarel'in oynadığı dönemde antrenmana gidip geldiği gibi antrenmana bisiklet ile git gel, gücünü ve enerjini arttır.

Zor ama hazır Taffarel geri gelmişken inşallah artık futbol hayatı için geç olsa da ilerisi için ondan bir şeyler kapar.

Üst Alt