yasin şimşek kardeşimizi 1 yılda çözememiş olmam | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

yasin şimşek kardeşimizi 1 yılda çözememiş olmam

1 yıldan beridir burdayım belki de daha fazla. Kafamı çok kurcalayan bir konu var. Yasin kardeşimiz gerçekten deli mi, yoksa cool görünmek için deli taklidi mi yapıyor hala anlamadım. Ayındılatır mısınız GSC üyeleri? :hat:

Yasin gerçek biri değil forumdan üst yönetimden birinin başka bir hesabı. Trollemek amacıyla kuzeninin fotoğraflarını kullanıyor.

Son düzenleme:
benim aldığım duyumlara görede bir çoklu hesap kendisi, hatta buraya antudan gelen birkaç kişi hesabın kendilerine aid olduğunu iddia etmişlerdi xd

Hayır yanlış bilgide birader xd nedir sen liseli ergen misin ?

Lütfen bunlara dikkat et kendini düzelt Puki.

Yazmış olduğum cümle trol değil bizzat net bilgidir gerekli ilgi gösterilirse konuya isim verebilirim.

Hayır yanlış bilgide birader xd nedir sen liseli ergen misin ?

Lütfen bunlara dikkat et kendini düzelt Puki.

Yazmış olduğum cümle trol değil bizzat net bilgidir gerekli ilgi gösterilirse konuya isim verebilirim.

yasinin reelliğini sorgulamak haddime değil açıkcası elimdeki bilgiyi paylaştım rengdash xd

Sevgilim yapmam beni hale getirdi bihterin peşini bırakacaksın dedi forumda o fotonu kaldıracaksın dedi görmeyeceğim kendi fotonu diyince bu resimleri sevgilim hazırlatıyor. :(

Yeter milleti kandırma gerçek kimliğini açıkla Behlül.
images

Üst Alt