Yasin Şimşek Sorunsalı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Şimşek Sorunsalı

Gözünüzü seveyim ''Boyoz'' mevzusunu açmayın da ne yaparsanız yapın Mehmet Bey :D
O konu henüz kapanmadı, İzmirlilerin azınlıkta olduğu bir vakit tekrar gündeme getireceğim :D
Vallahi aklıma da geldi yalan değil :D @Ayberk Çetin kardeşim olsa şimdi konu ile alakalı çok anlamlı bir mani döşerdi :asd22:

Ayberk Ankara ile ilgili ne bir mani yazabilir, ne de kötü bir söz söyleyebilir. Özel mesaj kutumda Ayberk-Ankara konulu çok güzide bir yazı duruyor zira. :D

O konu henüz kapanmadı, İzmirlilerin azınlıkta olduğu bir vakit tekrar gündeme getireceğim :D

Ayberk Ankara ile ilgili ne bir mani yazabilir, ne de kötü bir söz söyleyebilir. Özel mesaj kutumda Ayberk-Ankara konulu çok güzide bir yazı duruyor zira. :D
Yazıyı merak ettim :D Bu arada "Boyoz" mevzusu nedir bilmiyorum bak onu kaçırmışım :asd22:

geregi-dusuldu-300x223.jpg

@Yasin Şimşek hakkında suçlamaları duydun ne diyorsun?
Arkamizdan bicaklayanlari da goruyorum burada.

Dün 4.40 sularında foruma giriş yaptı, mobil'den iddaa oynarken tesadüfen yakaladım. Dizi arıyordu son bıraktığımda, muhtemelen dizi-lokum keyfi yapıyordur şu anda.

Yahu en son lokum yerken sesi garip geliyordu zaten. Lokum yiyerek telefonla konuşmak nedir Allah aşkına. ''Darth Vader'' gibi sesler çıkarıyordu. Baktım söylediklerini anlayamıyorum, telefonu kapattım :D

Üst Alt