Yaz Saati Uygulaması Galatasaray'ı Etkiliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaz Saati Uygulaması Galatasaray'ı Etkiliyor

1538470623041.png

Yaz saati uygulamasının devam edecek olması nedeniyle, Şampiyonlar Ligi maçlarının saatleri değişecek. Saatler geri alınacak mı?

Gün ışığından daha uzun süre yararlanılması amacı ile uygulanan ileri saat uygulaması devam edecek.

2016'dan bu yana yapılan bu uygulama 2018 kışında da devam edecek.

Saatler geri alınacak mı?

İleri saat uygulaması nedeniyle 2018'in devamında da saatler geri alınmayacak.

Bu uygulama 28 Ekim'de son bulacak olarak gözükse de, yeni bir düzenlemeyle kararın uzatılması bekleniyor.

Resmi Gazete'de yayımlanan kararla, uygulamanını devam edeceği açıklanırken, Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi maçları da değişmiş oldu.

Şampiyonlar Ligi maçları saat kaçta olacak?

Yaz saati uygulaması nedeniyle Şampiyonlar Ligi maçlarının da saatleri değişiyor.

Böylece, 19:55'te başlayan maçlar 20:55, 22:00'de başlayan maçlar ise 23:00'te başlayacak.

Goal

Saka bir kenara, UEFA bu yüzden muhtemelen bizim maclari 20:55´te oynatir, Besiktas ile ilgili de öyle bir uygulama olmustu diye hatirliyorum gecen sezon.

Son düzenleme:
Güzel olur doğrusu
Abi ulasim problem istanbulda 22den sonra toplu tasima yok gibi bir sey
Metrolar 24.00te kapaniyor
Metrobus 7 24 calisiyor bir tek
Mac gec saatte olunca metroyu uzatiyorlar 1 saat fln ama otobus bulamiyorsun bu sefer
Simdi baktim, bu uygulama sonrasi Istanbul´da sadece bir mac oynanacak o da saat 20.55 de görünüyor.
Bu uygulama sonrasi diger iki mac deplasman maclari, biri maalesef 23.00 görünüyor, digeri ise mac Moskova´da oldugu icin 20.55.

Hamzaoğlu'lu dandik Şampiyonlar Ligi döneminde de Atletico Madrid ve Benfica deplasmanları gece 22:45'te başlamıştı. Zaten rezil bir takım ve bir umut vaat etmediği için ikinci yarıları uyuklayarak izlemiştim. Muhtemelen çoğu kişi öyle izlemiştir. Şimdi ondan da 15 dakika geç olacak..

Hamzaoğlu'lu dandik Şampiyonlar Ligi döneminde de Atletico Madrid ve Benfica deplasmanları gece 22:45'te başlamıştı. Zaten rezil bir takım ve bir umut vaat etmediği için ikinci yarıları uyuklayarak izlemiştim. Muhtemelen çoğu kişi öyle izlemiştir. Şimdi ondan da 15 dakika geç olacak..

O berbat takım bile gruptan çıkacaktı yasin malı atsaydı boş kaleye Benfica depte.

UEFA Avrupa Ligi Brezilya Ligi maç saatleri gibi olmuş. Biraz daha doğuyu baz almaya devam edersek NBA maç saati kıvamına evrilebiliriz..

Üst Alt