Yedeğe Çekilsin Denen Rodrigues ve Formsuz Ndiaye Gerçekten Bir Kayıp mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yedeğe Çekilsin Denen Rodrigues ve Formsuz Ndiaye Gerçekten Bir Kayıp mı?

Gerçek ötesi kayıptır hem de. Yerlerine koyabileceğimiz adamlar mı var. Bir ilk 11 çıksa bile kötü mötü, sonradan oyuna sokabileceğimiz bir adam bile yok. Gençleri mençleri geçiniz efenim 10 yılda bir çıkar 1 tane o da 5-6 maç kurtaramaz bir takımı.

Şu dizilişle sıkıntı min olur..

Fernando-çöphanda-feghouli.
onyekuru-yunus - eren

Selçukun olmadığı her türlü kadroya fitim.. Hatta linnes sağlam olursa mariano orta alanda bile düşünülebilir ayakları oyun görüşü iyi

Şahsi fikrim kendilerini toparlamaları açısından iyi oldu cezalar kendilerine getirir diye düşünüyorum

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Siz böyle konu açarsanız herifler rahat rahat 5 6 maçı verir tabii yahu hadi Rodri'nin yerine adam var orta sahada adam yok Donk ve Ndiaye gitti Selçuk oynadı ve oynamaya devam edecek , Celil oynuyacakmış da iyi olmuş hayal aleminden çıkın artık hoca oynatmıyor oynatsa çok daha önceden şans verirdi.

Ndiyaye geldiginden beri lokomotiv maci disinda iyi oynamadi, beklentilerin cok altinda. Rodrigues cok top kaptiriyor, her top aldiginda kaleye gitme niyeti yuzunden cok kotu kontralarla golde yedik. Birde gomisin eksikligi onuda kotu gosterdi galiba.

Bence ikiside cok gerekli degil, suana kadar oyle buyuk bir katki sagladiklarina sahit olmadim

Bence Donk mutlaka affedilmeli. Son 5 hafta Fernando Donk yapip solda Onyekuru sagda Fegh ile devam etmeliyiz. En azindan deplasmanlara Fernando ve Donk ile cikmaliyiz. Fegh de oynamali. Oyle ya da boyle sahada futbol aklina ihtiyac var.

evet beklenildiği gibi ilk maçta ceza alan futbolcuların kayıp olmadığı ortaya çıktı.

allahınızı severseniz biz donk un nesini arayacağız ? nidaye yide aramayız rodrigueside kaç maçtır hiç biri ortada yok.

cezaları bitince hoca hemen forma vermez umarım çalışıp kazansınlar formalarını.

Galatasarayın elinde çok geniş bir kadro var sadece santraforumuz yok o kadar.

Üst Alt