Yedi Futbolcumuza Milli Davet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yedi Futbolcumuza Milli Davet

1573556796278.png

Süper Lig Cemil Usta Sezonu'nda ikinci milli araya girilirken futbol takımımızdan yedi oyuncuya A milli seviyedeki ulusal takımlarından davet geldi.

Ömer Bayram, İzlanda ve Andorra maçları için A Milli Takımımızın kadrosunda yer alacak.

Fernando Muslera Uruguay, Ryan Babel Hollanda, Christian Luyindama Demokratik Kongo, Yuto Nagatomo Japonya, Sofiane Feghouli Cezayir, Mario Lemina Gabon Milli Takımı'na davet edildi.

Ayrıca Atalay Babacan, Ercan Şirin ve Yunus Akgün U20 Milli Takımımızın Fransa'yla yapacağı hazırlık maçı için milli göreve çağrıldı.

Berk Akdemir, Kaan Arslan ve Süleyman Luş ise U19 Milli Takımımızın U19 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde yapacağı üç karşılaşmanın kadrosuna davet edildi.

galatasaray.org

Erencan denilen torpilli bebeye hiçbir ortamdan davet yok ki zaten çocuk futbolcuda değil kolejde PS oynarken kulüp içinden sağlam birinin torpili sayesinde a takıma adı yazıldı

Sacma bir iddia gibi
Cocugun oynadigi maclarda etrafindaki diger genclerden bir eksigi olmamasini gectim, o da Kapi da en son ayni zaman cagrilmislar. Kapi da mi torpilli oluyor

Sacma bir iddia gibi
Cocugun oynadigi maclarda etrafindaki diger genclerden bir eksigi olmamasini gectim, o da Kapi da en son ayni zaman cagrilmislar. Kapi da mi torpilli oluyor
Biraz kurcalansa ortaya çıkar bu çocuk altyapimizdaki çoğu çocuk gibi torpilli bunu zaten eski oyuncularimiz bile getirdiler zaman zaman
Altyapıda başka parlayan çocuklar vardı ışık Kaan Arslan suleymab gibi Fırat gibi üstelik milli oyuncular ama bu kolej bebesi piyangodan çıkar gibi kampa alındı üstelik bir özelliği filanda yok fizik desen yok çok torpilli bebeler gördük ama bu kimin torpillisinmetak ettim bir kerede a takımda buldu kendini
Mustafa kapıyla kıyaslamak komik olur o çocuk kaç yaşından beri biliniyordu

Üst Alt