# Yekta Kurtuluş - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Yekta Kurtuluş

Almamız gereken yerlilerden yekta.Zaten kasımpaşa'dan falanda adam alamıyorsak kapatalım bu dükkanı.

İzmirspor'dayken kendisiyle muhabbetim bile vardı.Hasta Galatasaraylı Yekta.Çok isterim bu transferi.

Devre arası illa ki transfer yapılacaksa bunlardan biri kesinlikle Yekta Kurtuluş olmalı.Çom üst düzey değila am Sarp'ın yanında İniesta kaçar.

Dün Kasımpaşa -Gbirliği maçında izledim. Bizim için müthiş bir oyuncu:). Bir arkadaş HasanŞaşa benzetmişti o kadar değil ama çok iyi bir oyuncu, gördüğüm kadarıyla sağ veya sol açıkta hücuma yönelik bir oyuncu. Defansa katkısı ne bilmiyorum ama hücum varyasyonlarında çok faydalı olur. Çabuk-hızlı güçlü ve teknik. Eğer bunuda Kasımpaşadan alamassak dükkanı kapatıp gidelim. Devre arasında alınması gerekn ilk oyuncu...

Bu adamı alacak akıl Adnan sezgin'de varmı acaba onlar gider çelimsiz Eren Albayrakı alırlar Trabzon bitirdi bitiriyormuş yektayı helal olsun yönetim elinde kanat oyuncun yok hala boş işlerle uğraşıyosun

yekta mükemmel bir ortasaha oyuncusudur aksini idda eden ya seyretmemiştir ya da futbol bakışı insanların çok dışındadır.

VOlkanŞeni izledikten sonra balon olduğunu düşünüyorum. bana göre Yekta, Volkanşen den daha iyi bir oyuncu. Volkanşene 5-6 milyon istiyorlardı geçen sene. Bundan çok daha ucuza Yekta alınabilir.

Trabzon eğer Yekta'yı alırsa hem Trabzon hem de Yekta adına mükemmel olur.

Yönetim uyuma!

Üst Alt