YellowFriday! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla storelarda sağlam kalabalık var. Gittim kendime göre bişey zor buldum. Helal olsun vallahi taraftar elini taşın altına koyuyor

Şu 4 aylık ödenmeyen maaşın yarısını şu kampanya ile kapatabilirsek yeni yönetimin eli biraz olsun rahatlar.Zaten takım iyi giderse ikinci dalgası da gelir bunun.Sene sonu zaten TFF den gelecek parayla bütün alacaklar ödenir.Şu 2-3 aylık ödemeleri bu şekilde kapatmak zorundayız çünkü Dursun tam takır bir kasa bırakmış :mad:

Son düzenleme:
DUeF9HsW4AAdm4Z.jpg

[FONT=&quot]Erman Toroğlu, GS Store'den aldığı 10 formayı; durumu olmayan 10 Galatasaray taraftarına dağıttı. Helal olsun sana Hocam!

doğru mu bilmiyorum ama paylaşayım dedim.[/FONT]

Güzel kampanya olmuş ama şimdiden ürünlerin bitmesi hiç iyi olmadı. İş çıkışı oraya gidenler eli boş dönecek gibi.

[FONT=&quot]Emir Otluoglu@DrOtluoglu 1 min1 minute agoDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Bursa FSM Subesi inanilmaz! Supersiniz #YellowFriday @BURSAGSTORE @GSStore
[/FONT]

[FONT=&quot]
DUeMxVRX4AEJDGb.jpg

[/FONT]

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

[FONT=&quot]DEÇ@dvtemre07 3 dk.3 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Florya Metin Oktay Tesisleri GS Store Anlık durum bu . Bütün teknik ekip takıma destek için store a geldi .
1f49b.png
2764.png
#YellowFriday #Galatasaray @GalatasaraySK
[/FONT]

[FONT=&quot]
DUeMb-2WAAEq0-N.jpg

DUeMb-1X4AA2ZCg.jpg

DUeMb-8XcAAPUxi.jpg

DUeMb_HX4AAIBjk.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]0 yanıt0 retweet1 beğenme
Yanıtla

Retweetle

Beğen
1

[/FONT]

ışıl alben aldığı 12 basketbol formasının çekiliş ile hediye edeceğini açıkladı!

başakşehir antrenmanı pazartesi kaçta beyler?:38573:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt