Yellowstone: Süper Yanardağ - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yellowstone: Süper Yanardağ

Bir yerde okumuştum, süper volkanik patlamalar yaklaşık olarak her 50 bin yılda bir gerçekleşiyor. Son süper patlamadan bu yana ise yanılmıyorsam 75 bin yıl geçtiği yazıyordu.

Çanlar kimin için çalıyor?

Abi bu mesajını IPhone cihazımdan gördüm. PC'ye sırf beğenmedime tıklamak için geldim. Kusura bakma. :asd22:
Sende mi Apple Fanboy çıktın ...
Apple Fanboyları burda Sevmeyiz!

Pubblicità-Anti-Apple.jpg

#EducationIsImportant

Serbestliğin tabiki zorlukları olabilir, lakin bunu Kölelik den her daim tercih ederim.

#YanlışYoldanDön

#EducationIsImportant

IOS de yapmak isteyip de yapamadığım bir şey yok. Ayrıca bir telefonu uzun ömürlü kullanan biriyim. Telefonların yenisi çıktıkça alanlardan değilim. Uzun ömürlülük konusunda apple dan daha iyisi yok.

Not: İki gündür farkında olmadan konuları dağıttığımı fark ettim. Bunda senin de payın var Arif. Rica ederim konuları dağıtmayalım. Konuyu takip eden arkadaşlardan ayrıca özür dilerim.
Bu konuya teknoloji başlığında devam edelim istersen :D

IOS de yapmak isteyip de yapamadığım bir şey yok. Ayrıca bir telefonu uzun ömürlü kullanan biriyim. Telefonların yenisi çıktıkça alanlardan değilim. Uzun ömürlülük konusunda apple dan daha iyisi yok.

Not: İki gündür farkında olmadan konuları dağıttığımı fark ettim. Bunda senin de payın var Arif. Rica ederim konuları dağıtmayalım. Konuyu takip eden arkadaşlardan ayrıca özür dilerim.
Bu konuya teknoloji başlığında devam edelim istersen :D
Konu yu açan Doruk.
Buraya çıplak kadin resmi koy Like verir.
Başkaları açsaydı dikkat'lı davranırdık tabiki.

Ayrıca sen Apple Gösterisi ile bu konu saplanmasını başlattın Mustafa.
[ Notificatin: İlk sarı kart verildi sayın Mustafa Sevim ]

#EducationIsImportant

Son düzenleme:
Yükselen tabakanın şekline bakınca Türkiye haritası görülebiliyor, 23 sayısı ise 2023'ü işaret ediyor olabilir, Yellowsyone sırları programı ülkemize hayırlı olsun şifre uzmanlarının meziyetlerini sergilemesi adına önemli bir konu patlamadan baksınlar kuranda filan yazıyor olabilir.

Gerçekliğe dönersek bir fikrim yok en azından kesin olan şey alınabilir bir önlem varsa alırlar fıtratına bırakmazlar.

SM-G530F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yine mi bir şeyler yaklaşıyor, ama daha beşiktaşın şampiyonlar ligi kupasını kaldırmasını izleyecektik.
Yellowstone patlar mı patlarsa ne zaman patlar, patladığında içimiz de patlar mı, o sürede kupa bjknin olur mu bilmiyorum da,

Ölmeden evvel patlamasını en çok istediğim şey bir yıldız olan Betelgeuse.
Gökyüzünde ikinci bir ay gibi parlayacak. Tam bir göz ziyafeti.

Alnitak Alnilam Mintaka

Üst Alt