Yener İnce: "Latovlevici'nin maskesini küçülteceğiz"


004844_e3b10592afff46a7a35275ce1fd6b568.jpeg

Galatasaray Futbol Takımı Doktoru Yrd. Doç. Dr. Yener İnce, Bursaspor karşılaşması öncesi takımın son durumu hakkında bilgi verdi.

Galatasaray Televizyonu'ndan Deniz Gülen'e konuşan Yrd. Doç. Dr. Yener İnce'nin sözleri şu şekilde:


"Bursaspor maçı öncesi sağlık problemimiz yok, inşallah tam kadro olarak Bursa'da olacağız. Martin Linnes'in geçen haftadan kalan kasığında bir ağrısı olmuştu, onu tedbiren durdurmuştuk. Hafta boyu tüm idmanlara katıldı. Herhangi bir sıkıntısı yok, inşallah o da bizimle olacak."

"Latovlevici'nin maskesini biraz ufaltmayı düşünüyoruz.. Önceki maskesi damağı ve çeneyi koruyordu. Şimdi sadece burna yönelik bir maske ile oynayabilir. Lato'nun görüş açısını sağlayacak dizaynda maske yaptırdık. Ne olursa olsun oyuncu daha önce böyle bir maskeye alışkın olmadığı için mutlaka bir rahatsızlık verir. Tahminim milli takım arasından sonra Lato'nun o maskeye ihtiyacı olmayacağı."

GSCimbom Portal
 
Basligi yanlis okuyup "Maskesini düsürecegiz" anladim ve bir an icin ne oluyor lan? diye düsündüm.
 
Küçültsünler adam Hannibal gibi sahada dolaşıyor. Hem doktorun da dediği gibi o yüzünü kaplayan maske adamın görüş açısını da kısıtlıyor. Sıkıntı neredeyse ona uygun maske tasarlamaları gayet mantıklı bir adım
 
Nasil.bir sakatlik gecirmis lato? Yüzüne nasil bir darbe almis bu adam kirilmadik yeri kalmamis sanki

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Üst Alt