Yener İnce | Takım Doktoru | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yener İnce | Takım Doktoru

1663229179285.png

Doğum Tarihi 6 Eylül 1969
Doğum Yeri OSMANİYE

Eğitim ve Uzmanlık
1996 - Lisans Tıp İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İng
2001 - Uzmanlık Fonksiyonel Anatomi İ.Ü. İstanbul Tıp Fakültesi Akademik
2008 - Uzmanlık Ortopedi ve Travmatoloji İstanbul Eğtitim ve Araştırma Hastanesi
2002 - 2003 - Yardımcı Doçent Tıp Fakültesi Ondokuz Mayıs Üniv.
2015 - 2016 - Yardımcı Doçent Tıp Fakültesi Biruni Üniv.

A Takım Doktoru Yener İnce, Falcao hakkında 'Tedavisi bitti, oynamak istemiyor' dediği yönünde çıkan haberleri yalanladı. (Habertürk)

"Ağzımdan böyle bir söz çıkmadı. Falcao henüz tam olarak hazır hale gelmedi. Zaten bu tarz açıklamaları yapmak bana düşmez."

Atv muhabiri bu yalanlama uzerine diyor ki
3 farklı muhabire soylemis
Arkasinda duruyor muhabir

#GscGENELaf
#freeEmreSaykal
#freeSinanBilgin
#freeAhmedArifKesen
#freeModelciCemal
#free :red:
#free27EkimGazileri

Kardeşim bu adam sakatsa kulüp sakatlığının ne olduğunu açıklasın. Açıklama yok, adam oynamak istemiyor belli durumu.

Resmi siteden acıklama bekleyın ona ınanın dıyen adamlar resmı sıteden falcaonun neden oynamadıgını sakatlıgının ne zaman bıtecegını acıklasın önce!!

Arkadaşlar kızmayın ama geçen de Feghouliyi sakat diye çıkardı Fatih Terim maç içinde sen sakat değil misin dedi Feghouliye o zaman da inanmadı taraftar ama bu arkadaşın iyi niyetinden şüphem olmamasına rağmen var bir problem... İkidir skandala imza atıyor... Bu açıklamayı da yapmış zaten sonra Fatih hoca kızınca geri çekmiş herhalde...

Arkadaşlar kızmayın ama geçen de Feghouliyi sakat diye çıkardı Fatih Terim maç içinde sen sakat değil misin dedi Feghouliye o zaman da inanmadı taraftar ama bu arkadaşın iyi niyetinden şüphem olmamasına rağmen var bir problem... İkidir skandala imza atıyor... Bu açıklamayı da yapmış zaten sonra Fatih hoca kızınca geri çekmiş herhalde...
kus iması sezdim

Christian Luyindama: "Takım doktorumuz Yener İnce'ye başarılı operasyonu için teşekkür ederim, onun sayesinde sahalara döndüm."

Takımımız her hafta ya kırmızı karttan ya da sakatlıktan sonraki hafta sahada tam kadro olamıyor.
İdeal kadro ve alışkanlık bu yüzden kurulamıyor.
Bir oyuncu bir hafta iyi oynuyor ama gelecek hafta sakat olduğu için oynayamıyor.
Sakatlıklar ikili mücadeleden kaynaklanmıyor.
Sakatlanan arkadaşları uzun süre tekrar göremiyoruz.

Sağlık ekibinde bir sorun mu var? Tedavi yöntemleri hatalı mı?

evet Falcao konusunda malumat vermeli İspanya'daki doktor 1 ayda zımba gibi yapıp yolladı da sen 1.5 sezonu niye harcattın diye

Üst Alt