Yeni bir Dünya'ya Gönderilseniz yanında götürmek istediğiniz 10 şey nedir? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni bir Dünya'ya Gönderilseniz yanında götürmek istediğiniz 10 şey nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni bir Dünya'ya Gönderilseniz yanında götürmek istediğiniz 10 şey nedir?

O gezegen ilkellikten kurtulamaz :)

Bir kusak sonra tas devrinden hayat baslar :)

Cevap: Yeni bir Dünya'ya Gönderilseniz yanında götürmek istediğiniz 10 şey nedir?

1-Serdar Kılıç (adam doğayı biliyor,hangi otları yemem gerektiğini söyler)

2-Serdar Kılıç'a kız arkadaş (adam erkek sonuçta,sonra sarkmasın bizim hatuna)

3-Elisha Cuthbert (Ee,hatun şart en güzelinden)

4-Termik Santral (Elektrik şart)

5-Hibrid Araç (Elektrik2i kullanmak lazım,yürünmez o yollar)

6-Barut

7-İnternet ağı

8-Laptop

9-Av Tüfeği

10-Dana Sürüsü

O milletten o gelsin bu milletten bu gelsin c.i.f.t.l.e.s.elim vs. vs bu fantazileriniz ucmus da bari en azindan gøtureceginiz ki gelen olur mu emin degilim de karsi cinsler doktor, muhendis, fizikci, muhendis falan olsunki bir kusak sonra tas devrinden devam etmesin hayat. En azindan bilgi birikimi ve sinirli da olsa uretim sizden sonraki kusaklara aktarilabilsin.

Balta

Keser

Bıçak

İnek ve Öküz

Tavuk ve Horoz

Dürbün

O milletten o gelsin bu milletten bu gelsin *******elim vs. vs bu fantazileriniz ucmus da bari en azindan gøtureceginiz ki gelen olur mu emin degilim de karsi cinsler doktor, muhendis, fizikci, muhendis falan olsunki bir kusak sonra tas devrinden devam etmesin hayat. En azindan bilgi birikimi ve sinirli da olsa uretim sizden sonraki kusaklara aktarilabilsin.

Kendini bu kadar adama insanlık tarihine, biraz kendini düşün bence :eek:

O milletten o gelsin bu milletten bu gelsin c.i.f.t.l.e.s.elim vs. vs bu fantazileriniz ucmus da bari en azindan gøtureceginiz ki gelen olur mu emin degilim de karsi cinsler doktor, muhendis, fizikci, muhendis falan olsunki bir kusak sonra tas devrinden devam etmesin hayat. En azindan bilgi birikimi ve sinirli da olsa uretim sizden sonraki kusaklara aktarilabilsin.

Merak ettim Selen sen ne götürürdün...?

Güzel kardesim klavye sövalyeligi yapma istersen. Bir seyler söylemek istiyorsan özel mesaj atabilirsin :-)

Klavye şövalyesimi ben mi...:)

Yapma ağabey sen nasıl ondan bahsetmediysen bende ondan bahsetmedim...

İçiniz fesatlanmasın diyip yazıyorsun ama kendin fesatlanıyorsun ne iş...?

Konu başlığı belki masumdu ama bizim eğlence oburluğumuz sayesinde, seviye iyiden iyiye düşmüş, (konuya şu ana dek yazmamış, tek 1 mesajını bile okumamıştım, dolayısıyla geç müdehale ettiğim için üzgünüm.)

GSC de seviyesizliklere hoş bakamıyorum.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt