Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons

Cevap: Yeni Bir Efsane Doğuyor : Red Dragons

Oyun cidden inanılmaz kolay olmuş tekrardan. Fetullah kardeşimizin emeklerine falan hiç b.k atmak gibi bir niyetim yok ama Football Manager'ın artık realistik bir zorluk seviyesine gelmesi lazım. Blue Square'den alınan takım 2 sezonda 2 ligi de şampiyon bitirip lig 1'de üst lige çıkmaya oynamamalı. Biraz efor sarfetmeli başarı için, biraz bocalayabilmek lazım. Football Manager bunların hiçbirini getirmiyor maalesef.

Oyun cidden inanılmaz kolay olmuş tekrardan. Fetullah kardeşimizin emeklerine falan hiç b.k atmak gibi bir niyetim yok ama Football Manager'ın artık realistik bir zorluk seviyesine gelmesi lazım. Blue Square'den alınan takım 2 sezonda 2 ligi de şampiyon bitirip lig 1'de üst lige çıkmaya oynamamalı. Biraz efor sarfetmeli başarı için, biraz bocalayabilmek lazım. Football Manager bunların hiçbirini getirmiyor maalesef.

Ben başarılı olamadım henüz Umut.2011de almadığım kupa kalmamıştı.Şimdi Newcastleda yavaş yavaş başarıyı sağlıyorum.Hemde sezon 2015.:D

Bence o kadarda kolay değil.

tranmerevwrexhamstatspl.png

Felaket oynadım.. Kalecileri 3 gol yemesine rağmen maçın adamı oldu...

Dediklerine katılılıyorum kardeş, 2011 sanki daha zordu.. İlk kez bu oyunda almıyorum Blue Square'den takım fakat daha önceleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.Bırak Blue Square'i, Altay ile oynarken bile Bank Asya'dan Süper Lige çıkmak için en az 2 sene oynuyordum Bank Asya'da.

fetullahacarnewsinbox.png

fetullahacarnewsinbox2.png

Acar kendisine yapılan bu teklife teşekkür edip, nazikçe reddetti M'Boro yönetimini.Kariyerine Wrexham'da devam etmek istediğini ve bu takımda yapacaklarının henüz bitmediğini dile getirdi.

Lig 1 Aşkına

Lig 1 için varını yoğunu ortaya koyan Wrexham ilk yarının bitmesine 2 hafta kala liderlik koltuğuna oturmayı başardı.Oynadığı son maçını evinde 2-0 kazanan Wrexham, Charlton'ın deplasmanda 5-0 kaybettiği haftada liderlik koltuğuna oturdu.

wrexhamvchesterfieldspl.png

npowerleague1overviewst.png

brentfordvwrexhamsplitv.png

Liderliği Kaybettik

Uzun uğraşlar sonucunda ele geçirdiğimiz liderliği bir mağlubiyetle tekrar kaptırdık.

Yarış Fena Kızıştı

Ligin sonu yaklaştıkça şampiyonluğa oynayan takım sayısı da artmaya başladı.

npowerleague1overviewst.png

Hedef belli Championship.

Play Off oynadım, ve ilk maçta penaltılarla Doncaster'a elendim, Lig 1'i tekrar oynayacam.1 yıl kaybetme kotamı doldurdum, hedef 2 yılda Premier Lig.

fetullahacarnewsinbox.png

Premier Lig takımlarından, Burnley'den gelen bir teklif oldu ama reddettim.

fetullahacarnewsinbox2.png

Bir gün sonrasında Antalyaspor yönetiminden teklif geldi, hiç sevmem Antalya'yı, reddettim.

Redknapp ve Alex Ferguson emekli oldu, spekülasyonlarda adım geçiyor ama teklif falan gelmez inşallah.

scunthorpevwrexhamsplit.png

Zorlu deplasmanda 2-0 lık mağlubiyetten bir beraberlik çıkardım.Kötü sonuç değil.

Üst Alt