Yeni Bmw 1 Serisi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Bmw 1 Serisi

Cevap: Yeni Bmw 1 Serisi Yollarda

Her araba başlığında (konu farketmez) insanların fantazi arabalarını paylaşmalarından gına gelmedi mi artık?

Cevap: Yeni Bmw 1 Serisi Yollarda

Alman'larda da kopyacılık başladı. VW'de Passat ve Jetta'nın arka stopları Audi'den araklamış mesela. :)

Bu durum yeni değil aslında, Audi-VW aynı çatı altına girdiğinden beri olan birşey.. Audi her zaman kendi karakterini yaratmaya çalışmış, tasarım olarak özgün olmuştur. VW ise, Audi'nin beğenilen far ve ızgara tasarımlarını biraz daha basitleştirerek halka sunmaya çalışmıştır :)

bi sitede gezerken tesadüfen gördüm.böyle rezil bi tasarım,böyle çirkin bi bmw simdiye kadar hiç görmedim.lan efsane ölüyor haberimiz yok:(sözün bittiği yer;

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...w-1-16i-62243515/detay/?source=promotion_hpva

blank.gif

blank.gif

başka bi yerde fotograflarını bulamadım.

blank.gif

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-yeni-bmw-116i-advantage-61959187/detay/

blank.gif

blank.gif

Cevap: yeni bmw 1 serisi:(((

Zevk meselesi bence de klasmanında ki araçların içinde oldukça iyi bir ön tasarıma sahip. Sadece arkası Polo'dan esinlendiği için beğenmedim. İçi fln efsane zaten. Çakal işi olmayınca güzel oluyor. Bmw artık çakal tasarımları bıraktı.

Cevap: Yeni BMW 1 Serisi

bmw-1-series-2012-1241-1-800-600.jpg

Saygıyı hak eden bir tasarım var ortada zevk meselesi tabi bir de.

Ama bir A3 değil tabi ki.

Yine içi de kötü değil kesinlikle.

bmw-1-series-2012-1241-21-800-600.jpg

Klima ve CD changer kumandaları hariç; lcd ekran, havalandırma kanalları ve vites bölümü hoş değil bence..

Uzakdoğu araçlarından oldukça uzak olmaya çalışıyorum. Hele Kia fln pek ilgi alanıma girmez, ne desem boş. Sadece Subaru-Nissan-Honda konusunda bilgim var ama yine de ısınamıyorum o bölgenin araçlarına.

Nissan Juke'u da soracaktım aslında 47-50.000 aralığında onun da bana verdiği fiyatı.

Cevap: Yeni Bmw 1 Serisi

Lcd ekran m3 ve 3 serisinde daha iyiydi. Konsola bağlı dizaynı bozmadan bir dalgalanma süsüyle gidiyordu. Açılıp kapanan lcd ekran bana göre de iyi değil.

Şöyle;

car_photo_211500_25.jpg

Üst Alt