Yeni Golcü İstanbul'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Golcü İstanbul'da

aklıma 4-5 sene önceki Ali Adnan geldi. Ciddi ciddi o dönem Ali Adnan için nöbet falan tutulmuştu. Sonra bir anda Rize'ye gitti, şimdi nerede olduğu bile meçhul.

Ortadoğu'dan iyi topçu çıkmaz kardeşim, boşa umutlanmayın.

aklıma 4-5 sene önceki Ali Adnan geldi. Ciddi ciddi o dönem Ali Adnan için nöbet falan tutulmuştu. Sonra bir anda Rize'ye gitti, şimdi nerede olduğu bile meçhul.

Ortadoğu'dan iyi topçu çıkmaz kardeşim, boşa umutlanmayın.
Ali dai miydi neydi herthanin forvetiydi zamaninda. Kotu oyuncu degildi... Orta dogu yillardir savas icinde bu yuzden su aralar pek topcu cikacagini zannetmiyorum. Aynisi bunun icinde gecerli ama Allah vergisi bi yetenegi varsa bilemem tabi. O zaman Elmas gibi dusunup islememiz gerekiyor ama onuda biz beceremiyoruz iste yani 2 tarafli .oklu degnek

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ali dai miydi neydi herthanin forvetiydi zamaninda. Kotu oyuncu degildi... Orta dogu yillardir savas icinde bu yuzden su aralar pek topcu cikacagini zannetmiyorum. Aynisi bunun icinde gecerli ama Allah vergisi bi yetenegi varsa bilemem tabi. O zaman Elmas gibi dusunup islememiz gerekiyor ama onuda biz beceremiyoruz iste yani 2 tarafli .oklu degnek

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Evet Ali Daei Bayern'da oynadı sonra Hertha.
Lakabı helikopterdi.
Iran'ın gelmiş geçmiş en büyük futbolcusu.
Bayern adamı maf etti.
Doğru dürüst oynatmadı.
Bıyıkları felan babama benzetirdim.
Babamda futbolcuydu ama amatör.

SM-G930F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

esirgeme klübümüyüz futbol klübü m belli değil,gençler oynatılmıyo işte ne milletin çocuğunu zengin edecez

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt