Yeni Kaptan Kim Olmalı ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Kaptan Kim Olmalı ?

Cevap: Arda giderse kaptan kim olmali ?

ayhan ve servet olursa üzülürüm doğrusu, sabri ve selçuk olsun, servete göre hakan baltanın bile olması isterim

Aslında Servet olmalı ama Selçuk sanki kaptanlığı daha iyi taşır gibi, olgun bir yapısı var. İkisinden biri olsun işte :D

Ayhan çok maça çıkmayacaktır, Selçuk hele önce bir resmi maça çıksın Galatasarayda, Serveti görünce şeytan görmüşe dönenler var. Bu durumda tek alternatif kalıyor. Sabri Sarıoğlu.

eboue geleceğini düşünerek konuşuyorum sabri her maçta ilk 11 e çıkmayabilir oyüzden Selcuk

Yerlilerden yapacaksak Sabri-Servet-Selçuk üçlüsü olabilir.Yabancılardan yapacaksak Ujfa reis olmalıdır.

yav barosa yakışır diyosunuz tamam baros hepimizin sevdiğmi bir futbolcu ama yaptığı hareketler profesyonelliği bir kaptana yakışmayan tarzda kaptan dediğin bülent korkmaz gibi hakan şükür gibi örnek ve ağır başlı olmalı şu anda bize layık bi kaptan takımda göremiyorum ama sabri candır ruhtur hareketlerinede dikkat ederse efsana olabilir

Şıkların hepsi birbirinden saçma. Servet denen şahsiyetsiz-kişiliksiz kesinlikle olamaz, olmamalı!!!!! Rezalet olur lan bu. Yemin ediyorum takıma desteği bile kesebilirim o derece olmamalı yani. Ayhan zor oynar zaten. Ayrıca kaptan dediğin adamın ağırlığı olacak, medyaya zırt pırt çıkmayacak, takım arkadaşlarına sözünü geçirecek, takımı ateşleyebilecek, bi ağırlığı olacak. Neill gibi, Cana gibi. Sabri kaptan olsa kim dinler acaba onu? Arda olayından hala ders almamışız. Ben Ujfalusi diyorum. Başka bu işi kaldıracak adam yok takımda.

Üst Alt