Yeni Kaptan Kim Olmalı ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Kaptan Kim Olmalı ?

Cevap: Yeni kaptan kim olmali ?

kimse kızmasın ama büyük kaptan dediğimiz Bülent Korkmaz gelmiş geçmiş en çirkef futbolculardan biriydi

bir çok futbolcuyla sayısız kavgası vardı

Hagi de öyleydi

Hasan Sas da onlara yakındı

taraftar kendi futbolcusu çirkefse rakiplere karşı saldırgansa onu daha çok sever

bu saydığım 3 oyuncu benim Galatasaray tarihinde en çok sevdiklerim listesinde ilk 10a girer

hatta hagi 1.

kimse kızmasın ama büyük kaptan dediğimiz Bülent Korkmaz gelmiş geçmiş en çirkef futbolculardan biriydi

Hagi de öyleydi

taraftar kendi futbolcusu çirkefse rakiplere karşı saldırgansa onu daha çok sever
dogru dediklerinin hepsi de cirkefti gercekten hatta Hasan ve Bulent Korkmaz itiraf da etti bir bakima .Baros cok sik sakatlik problemi yasiyor ustelik ,bir kere basta Servet yerlilerin tepkisini cekiyor bu durum.

Cevap: Arda giderse kaptan kim olmali ?

ne demek degil ,tam karsiligi hem de.Fair Play kurallari disina sik sik cikan bir adam Baros ,rakibi iten ,ceken ,kendini yere atan ,oyun ici gerilimden beslenen biri ,her mac gereksiz sari karti var bu oyuncu mu olacak Galatasaray kaptani.

uydur uydur

rakibi itermiş çekermiş kendini yere atarmış gerilimden beslenirmiş

bunlar hayal ürünü

tek hatası hakeme itiraz etmesi

Hagi de öyleydi

bu saydığım 3 oyuncu benim Galatasaray tarihinde en çok sevdiklerim listesinde ilk 10a girer

hatta hagi 1.

Bülent Korkmaz 'ın 1996-97 döneminde agresif bir futbol anlayışı olabilir. Ancak sonrasında son derece efendi oynayıp, hep övgü almıştır. Bir kişiye sportmenlik dışı faul yapmamıştır. Bu mesajınız Bülent Korkmaz 'a haksızlıktır.

uydur uydur

rakibi itermiş çekermiş kendini yere atarmış gerilimden beslenirmiş

bunlar hayal ürünü

tek hatası hakeme itiraz etmesi
sen Baros'u hic tanimiyorsun ,cekiyor tabi nasil izliyorsun macini .Gerilimden beslenmeyen adam surekli rakip stoperleri sinirlendirmek icin neden ugrassin.
baros-mbia-698_diaporama.jpg

Eski teamulleri uyguluyacaksin,kimseninde sesi cikmayacak.Takimin en eski oyuncusu kaptan olur bu kadar basit.

gerilimi babasının hayrı için yapmıyo ki bizim kazanmamız için yapıyo
Lugano da takimi icin yapiyor ,ben yapmasin demiyorum ama arkadas hala Baros'un tek kotu huyunun itiraz etmek oldugunu savunuyor.Sadece rakip futbolcularla ugrassa iyi ,Trabzon deplasmaninda seyirciyi da provoke ediyordu.

Ayhan Akman olmali

Hanginiz böyle reis gibi gol atiyor len, ben dahil olmak üzere:

[video=youtube;nhU7Pa2vKfs]https://www.youtube.com/watch?v=nhU7Pa2vKfs&feature=related[/video]

"Abi biz bunu hali sahada bile atarük yuuaa" demeyin sakin.

Ayhan yedeğin yedeği konumundayken kaptan olması saçma olur

melo ve ceyhun sakat olacakki ayhan oynasın

Bunu bütün içtenlgim ile söylüyorum. Belki son dönemlerde formsuz, ama ne kadar formsuz olsa bile Türk Futbolunda belki tek kesilemeyen isim. Ve Ergün Penbeden sonra gelmiş geçmiş en soguk kanlı oyuncu. Hakan Balta aranan takım kaptanı ta kendisi.

Üst Alt