Yeni Malatya Stadı | 27.044 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Malatya Stadı | 27.044

Cevap: Malatya | Yeni Stad 26,000

iyi guzel bizim eve 1-1.5 saatlik yolda ben yazin gittigimde bu stadda kimin macina bakacam ? :D

o değil de bütün dünyada başkentlerin müthiş stadları varken koskoca ankara'nın bi doğru düzgün stadı yok

Şöyle bir düşündüm de Mersin stadının yeri ve Malatya stadının yeri merkezde ve arazi olarak değerli yerlerde. Büyük bir ihtimalle yeni yapılan stadların olduğu şehirlerdeki diğer stadların lokasyonları da benzer... Bu durumda yeni stad yaparak devlet eski stad araziler üzerine daha değişik yatırımlarla para kazanmaya çalışıyor olabilir.

Ulan oraya buraya stad yapmayı bırakın önce antenman stadı yapın da ufacık çocukları çamurdan, tozdan topraktan kurtarın vre hanzolar. Ondan sonra Türkiye'de futbolcu yetişmiyor yetişmez tabi telef olup gidiyorlar alt yapı, amatör lig sahalarında. Her işimiz gösteriş her işimiz.

Ulan Malatya nedir?

Malatyada 26000 kişilik stadın gereği nedir?

Tamamen saçmalık!

Şehrin şu an temsilciliğini üstlenmiş olan takım Yeni Malatyaspor'dur, Malatyaspor bitti artık maalesef. Ayrıca stad çok güzelmiş gerçekten inşallah yapılır belki bu sayede takımlarımızdan birisi de yükselmeyi başarır.

Amatörde takımı olan Malatya'ya stat var Süper ligde takımı olan Elazığ'a yok , mantığa bak çay demle.

Guzel Stad. Fakat sadece stad yapark ulke futbolu gelismez. Egitmenler lazim, bunun alt yapisi olmadiktan sonra uzay mekigi yap ne fayda eder.

Kıskanma değil Süper ligdeki takımlara öncelik verilmeli

Öyle olmuş zaten. Bir kaç sene sonra süper lig takımı olack potansiyele sahip olduğunu görmüşlerdir Malatya'nın. :D

Yahu Kemal şaka yapıyorum. :) Bence daha önceki yorumumda söylediğim gibi, Toki stad yapmanın değil, şu anki stadların bulunduğu arazilerin peşinde olabilir.

Üst Alt