Yeni Malatyaspor Maçı İlk 11'miz Belli Oldu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Malatyaspor Maçı İlk 11'miz Belli Oldu!

Serdar’ın sakatlığı berbat oldu. Ahmet denen pimi çekilmiş el bombasıyla işimiz zor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ahmet i gördüm tüylerim diken diken oldu.Ne oldu yine bu Serdara.Ne kadar uğursuz bi herif buya.Yolda yürürken sakatlanacak yakında.

Ishal olmus diyorlar twitterda
Adamin kolu kirildi dizi cikti burnu 78defa parcalandi her mac hobi olarak kaşini yardi ama devam etti
Simdi ishal yuzunden oynuyamiyor
Hayat garip kuşlar fln ucuyor
Çok değişik bir herif.

Ben böyle kırılgan bir stoper görmedim. Herifin her maç bi yeri patlıyor açılıyor.

sent via GSC

Kadro içler acısı. Defans hattına bir türlü düzgün adam stoklayamıyoruz. Alternatiflere kalınca iş böyle komedi gibi duruyor. Üstelik Rodri yine yedek bu Tudor sabır tüketmeye bayılan bir adam orası net artık

Gerçi Malatya Beşiktaş'a karşı oynadığı gibi oynar ise Ahmet Çalık fazla sorun olmaya bilir.

Serdar için ise diyecek fazla bir şey yok, devamlılığı olmayan oyuncu ne kadar kabiliyeti olursa olsun iyi oyuncu değildir.

Ahmet falan boş adamlar bunlar.

Ankara Yenimahalle sokaklarinda bu yaşına kadar 101 oynayan adam topçu falan olamaz.

Üst Alt