# Yeni N'Gbakoto - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yeni N'Gbakoto

İyi bir oyuncu gibi duruyor

Sıkot ekibi artık bu yaz bir işe yaramalı
Carole transferinde iyi iş çıkardılar bu yaz daha fazlasını yapmaları lazım artık

Gerçi planlamayı yapacak kişilerin scout ekibini nasıl kullanacağı da çok önemli
Planlamayı da Mehmet Özbek falan yapacağı için pekte umutlanmamak lazım :D

Kanat olarak dribling kalitesi yüksek, kolay çalım atan,teknik,hızlı ve oyun zekası iyi olan bir oyuncuya kesinlikle ihtiyaç var :)

Yıllardır adam gibi bir kanat oyuncusu izleyemedik bitsin artık bu hasret :D

Ligue 2 iyi de, okadar Transfer yapılmasına yanaşmıyorum.

Carole hep 5/10 & 6/10 verir aşağı yukarı ve maliyet/Performans açıdan iyi not alır lakin burası Akhisar yahut Eskişehirspor değil - burası Galatasaray.
Bize gerekdinde 9/10 , 10/10 performans verebilen oyuncu da lazım.

Bek ve kanat mevkilerinde Ligue 2 riske girebiliriz ama Orta Saha ve Santrafor en az üst seviye Ligue 1/BPL/LaLiga/SerieA olmalı.
Carole un özelliği o ligue 2 den sadece carole gibi 10 da 6 veren adam çıkmıyor arifcim bknz:ribery

Carole un özelliği o ligue 2 den sadece carole gibi 10 da 6 veren adam çıkmıyor arifcim bknz:ribery
O da doğru. "Alt" liglerden gelen oyuncu tam bir "Surprise". Elinde patlayabilir... Yıldız da olabilir.
O riske girebilecek mi takım ona birileri karar verecek.

Daima 6/10 oyuncular çıkmaz beyanatın doğru... Ama ya patlarsa ? O da senin "+" nın " - " si :)

3 ligue 2 transfer yaparsın, ikisi patlar ise... Ahmet, Mehmet, Sabri oyanaya başlar ve yine o " Az ama Öz Transferleri yapsaydik keşke " gelir.

Kadron yeterli olur.. O riskleri yaparsın.
Genç ve vaad eden oyuncular alırsın...ama bize takımı sırtlayacak ve kalitelisini kesin(!) gösterebilecek oyuncular lazım.

Son düzenleme:
O da doğru. "Alt" liglerden gelen oyuncu tam bir "Surprise". Elinde patlayabilir... Yıldız da olabilir.
O riske girebilecek mi takım ona birileri karar verecek.

Daima 6/10 oyuncular çıkmaz beyanatın doğru... Ama ya patlarsa ? O da senin "+" nın " - " si :)

3 ligue 2 transfer yaparsın 2 patlar ise... Ahmet Mehmet Sabri oyanaya başlar ve yine o " Az ama Öz Transferleri yapsaydik keşke "
Sarbiyi selçuğu def etmezsen zaten xabi alonso da gelse alveste gelse bunlar oynar yapılanma olucaksa eğer lig 2 bizim için iyi pazar hepsini burdan alalım demem biraz mübalağa idi tabi :)

+uygun şartlarda adam alırsan ligue 1 ve 2 oyuncularının tr de patlama(olumsuz) olasılığı düşük bakambu alfred ndiaye ribery carole basser dany v.s aklıma gelenler genel lig için konuşuyorum

Son düzenleme:
Sarbiyi selçuğu def etmezsen zaten xabi alonso da gelse alveste gelse bunlar oynar yapılanma olucaksa eğer lig 2 bizim için iyi pazar hepsini burdan alalım demem biraz mübalağa idi tabi :)
Haa Para Yok durumu ciddî ve gerçekten başka transfer poltika yapmaya güç yok ise... ozaman az maliyet/performans krallığı Fransa ya yönelmek doğu karar olur.

Yıldız Santrafor ve Merkez Orta Saha + Ligue 2 Transferler diyelim ve anlaşalım. :D

Haa Para Yok durumu ciddî ve gerçekten başka transfer poltika yapmaya güç yok ise... ozaman az maliyet/performans krallığı Fransa ya yönelmek doğu karar olur.

Yıldız Santrafor ve Merkez Orta Saha + Ligue 2 Transferler diyelim ve anlaşalım. :D
Ben fransadan dmc ve kanat istiyorum olursa mousset kardeşimizde gelsin tabi :D mc stp ve fw yıldız tanımına uyan isimler olabilir mario gomezi 50 bin euroya kiralıcak bir futbol aklıda lazım bize bu konuda

Sol tarafa NGbakoto kardeşimiz sağ tarafa da Feghouli başganı alsak baya iyi olur :)

Kanatlardan rakibi döveriz her maç :D

Bruma ve Sinan Gümüş ile beraber kanatlarda iyi bir rotasyon yakalamış oluruz.

Berk özkaya salliyor

Ocak ayinda ben nöbette cenk ergun'un edmilson icin belcika da oldugunu yazdim adam 5 dakika sonra twitter da paylasti :D

Üst Alt