Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019 - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Sezon Formaları Sızdı 2018/2019

Galatasarayımızla ilgisi olan ve olmayan çok sayıda Adidas markalı tekstil ürünü satın aldım, hiçbirinden memnun kalmadım, tasarım olarak da başarılı bulmuyorum. Kıyaslamak gerekirse Nike her türlü evladır. Daha iyi bir beyaz, tümüyle kırmızı forma da tasarlamış olsalardı keşke...

Galatasarayımızla ilgisi olan ve olmayan çok sayıda Adidas markalı tekstil ürünü satın aldım, hiçbirinden memnun kalmadım, tasarım olarak da başarılı bulmuyorum. Kıyaslamak gerekirse Nike her türlü evladır. Daha iyi bir beyaz, tümüyle kırmızı forma da tasarlamış olsalardı keşke...
Ben de genelde nike kullanırım Galatasaray ürünü olsa da olmasa da.

Kalıp olarak dizayn olarak ve en önemlisi insanın vücuduna oturuşu falan daha şık duruyor bence.

Daha geçen internette denk geldim eski bir Adidas Galatasaray kamp ürünü aldım. Fermuarlı sweatshirt sanırım tee Lincoln zamanından. Large giymeme rağmen çuval gibi geldi. Eski Adidas Galatasaray formaları da çuval gibi oluyordu giyince. Ha bir de çok basit buluyordum ben bizim formaları Adidas döneminde.

Nike da Large giydim mi kilolu olmama rağmen cuk diye üstüme oturuyor. Forma koleksiyonumun da çoğu Nike formalarından oluşuyor bu yüzden sanırım direkt olarak dikkat etmesem ve özen göstermesem de. (Inter, Barca, Chelsea, Hertha, Brezilya, Portekiz vs)

sent via GSC

IMG_5840.JPG Mesela su forma bence en kötü formalarimizdan biri.. bu nasil bir dizayndir

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Nike Elite 18-19 Away

DS4ZI3mXcAAJcUU.jpg

Bizim elit forma harbiden çok hoş.

Ben de genelde nike kullanırım Galatasaray ürünü olsa da olmasa da.

Kalıp olarak dizayn olarak ve en önemlisi insanın vücuduna oturuşu falan daha şık duruyor bence.

Daha geçen internette denk geldim eski bir Adidas Galatasaray kamp ürünü aldım. Fermuarlı sweatshirt sanırım tee Lincoln zamanından. Large giymeme rağmen çuval gibi geldi. Eski Adidas Galatasaray formaları da çuval gibi oluyordu giyince. Ha bir de çok basit buluyordum ben bizim formaları Adidas döneminde.

Nike da Large giydim mi kilolu olmama rağmen cuk diye üstüme oturuyor. Forma koleksiyonumun da çoğu Nike formalarından oluşuyor bu yüzden sanırım direkt olarak dikkat etmesem ve özen göstermesem de. (Inter, Barca, Chelsea, Hertha, Brezilya, Portekiz vs)

sent via GSC

Bir daha Adidas marka tekstil ürünü almam. Bahsettiğin üzere kalıpları tutarsız. Malzeme ve işçilik de kötü. Koyu yeşil bir tişört almıştım, üç günde yakası sararınca iade edip yerine beyaz renkli başka bir tişört aldım, etiketinde yazan talimatlara göre özenle yıkandığı halde bir kolu uzadı, diğeri kısaldı, eciş bücüş bir hal aldı. Tekrar iade etmeye üşendim, çöpe gitti. Zamanında satın aldığım meşhur turuncu Forma-şort takımın ilk yıkamada üçlü şeritleri deforme olmuştu. Her defasında farklı bir problem; uzatmayayım şimdi...

Çok daha fazla sayıda Nike marka ürün satın almışımdır; tekstil ürünlerinden tek bir defa bile şikayetim olmadı. Tenis ayakkabısında sorun çıktı bir kez, onu da Decathlon hiç ikiletmeden telafi etti sağolsun...

bu seneki nike'ın kalıbı bu yapacak birşey yok. bana göre güzel olan bi kalıp. en azından birkaç sene önceki kalıplara oranla iyi baya
Forma rengi vs her türlü güzel, tasarım olarak da güzel fakat o kollardaki detay dediğim gibi faça çekmiş gibi, kokoreç gibi geliyor bana, belki de store da görünce çok beğenirim belli olmaz ama daha farklı bir şerit yapılabilirdi bana göre. Siyah formaları çok severim çünkü

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yani en azından yıllar sonra düzgün bir parçalı çıkarıyor Nike sağıyla soluyla oynamadan hele şükür ...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yakasi bicimsiz olmus gibi.

Formanin tüm bir fotografini görünce yorum yapmak daha saglikli olur.

Yaka benim de pek hoşuma gitmedi daha net sarı-kırmızı bir yaka olsaydı daha iyi olurdu gibi ...

Yani en azından yıllar sonra düzgün bir parçalı çıkarıyor Nike sağıyla soluyla oynamadan hele şükür ...

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

Yaka benim de pek hoşuma gitmedi daha net sarı-kırmızı bir yaka olsaydı daha iyi olurdu gibi ...
Ben renkten ziyade kesim den bahsetmiştim. Çok derin ve biçimsiz yapmışlar ön tarafı. Neredeyse V-kesim tshirtler gibi olmuş.

V kesim den nefret ederim.

sent via GSC

Üst Alt