Yeni sezon formalarımız - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni sezon formalarımız

Cevap: Yeni sezon formalarımız

abi şu tasarımları foruma koymayın. sene başı formalar çıkınca heves kalmıyor bu dizaynlarınızdan. klübe gönderin hergün tek tek. belki seçerler.

galatasaray_forma_by_lusian8989-d3e3z41.png

galatasaray_forma_by_lusian8989-d3e3z52.png

galatasaray_forma_by_lusian8989-d3e3z6w.png

galatasaray_forma_by_lusian8989-d3e3z5y.png

Anil kardes sende Enes Sever gibi cok güzel formalar tasarliyorsun ama foruma koyacagina klübe yolla. Cok güzel bir tasarim olmus, pek sanmiyorum ama görürlerse degerlendirebilirler.

Güzel haberler var. Hem sevgili Sercan'nın alığı duyumlar, hem de bu seezonki forma bilgilerini bize ulaştıran sevgili Recep Çınar'ın aldığı duyumlar birbirleri ile örtüşüyor. Recep zaten formaların resimleri ilk sızdığından beri bunlar değil diyordu, Sercan'ın da duyumu bu yönde.

Resmi sızan formalar Nike Türkiye'nin buradaki bayiiler için yaptığı sunumlardan biriymiş. Renkleri daha önce belirlenen formalar üzerinden toplam 22 adet farklı sunum gerçekleştirilmiş. Ancak Nike Hollanda, yani bizim formalarımızı esas olarak yapan firmanın bu sunumlar ile alakası yokmuş. Onlar ile yapılan toplantılarda kesinlikle formaların resimleri gösterilmiyor ve saklı tutuluyormuş. Nike Hollanda kendi üssünde, yani Hollanda'da bu formaları tutuyor ve kesinlikle resimli bir sunumu buradaki bayiilerle paylaşmıyormuş.

Kısacası renkleri çok önceden belirlenmiş formalar üzerinden buradaki firma bir takım çalışmalar yapmış ancak kulüp bunların hiçbirini onaylamamış. Parçalı-sarı-beyaz ve siyah, esas sezon formalarımız Nike Hollanda tarafından bir tek kendilerinin görebileceği şekilde saklanıyormuş.

Sarı formamız Brezilya tarzı omuzda tek şerit geçen düz bir forma olacakmış, siyah formanın ise koltuk altlarında kırmızı bölümler bulunacakmış. Beyaz forma tırtıklı ince çizgiler içeriyormuş, son olarak Parçalı formanın dahiçbir şekilde resimdeki ile bir benzerliği bulunmuyormuş.

Bu sızan formalar hazırlık formaları bile olmayabilir, sadece buradaki Nike'ın bayiilere yaptığı 22 toplantıdan birinde bulunan, bilinen renklerle hazırlanmış öylesine formalar olduğu söyleniyor.

Ben hem Recep'e, hem de Sercan'a ve kaynaklarına güveniyorum. Sızan resimlerin formalarımız olmadığına ciddi anlamda ikna oldum.

GALATASARAY FORMALARI: YENİ SEZON SIZAN FORMALAR HAKKINDA

Üst Alt