Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu) - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Cevap: Yeni Skandal! (Demirören-A.Koç-N.Özdemir Diyalogu)

Kardeşim bizim yöneticiler armut mu???????? başkan olsam gerekirse 1 milyon TL basar alırım o ses kaydını org.un gırısıne koyar...şimdi ............gidin derım!!

arkadaşlar kasedin yayınlanmasını istemeyen başbakan.bu kasedi ele geciren kesim cemaat(benim görüşüm) bu kaset yayınlanacak göreceksiniz.ne olursa olsun yayınlanacak

Ben de anlamiyorum. Ya hepimizi yiyorlar ya da kirli isler dönüyor.

Rok U dönüsü felan yapiyorsa o zaman padisahimiz istemiyor ortayacikmasini

eeee nolcak? simdi bunudami yok etcekler hic birsey olmamis gibi?

ses kaydı cıkar cıkmaz UEFAya yollicam , hep beraber yolliyalım

yollasakta birşey yapacaklarını sanmıyorum güya uefaya göre futbolda kararlar hızlı alınırdı şikeye sıfır tolerans ırkçılığa sıfır tolerans vardı

içi boşmuş o lafların gördük bu sene heriflere 1 yıl zaman verdiler taa en başından beri şike kanıtları teşvik kanıtları açık açık ortada olmasına rağmen.

twitteri olan arkadaslar baransuya sorsunlar bir, eger bir kaset varsa o zaman o sizdirir, yoksa rte nin izin vermeyecege seyi kimse yayinlamaz

yollasakta birşey yapacaklarını sanmıyorum güya uefaya göre futbolda kararlar hızlı alınırdı şikeye sıfır tolerans ırkçılığa sıfır tolerans vardı

içi boşmuş o lafların gördük bu sene heriflere 1 yıl zaman verdiler taa en başından beri şike kanıtları teşvik kanıtları açık açık ortada olmasına rağmen.

Gokhan sen daha dur o isler bitmedi. daha mahkeme bu serefsizleri sucsuz bulunca karisacak ortalik. hakkimiz yendi bile diyip tazminat alicaklar. burasi turkiye kardesim ne adalet vardir ne de kanun. ayni duzene devam. sonunda polis ve savcililk suclu olur burda.

Rok parayı kırdı beyler :( Bende bu işe girecem dostlar, taklit yapmayı bilen varsa Demirören taklidi yapacak adam arıyorum, twitter aracılığıyla kaset var diye çıkıyoruz. 5 snyesini youtubea koyup Demirörene şantaj yapıyoruz. Nasıl?

Rok parayı kırdı beyler :( Bende bu işe girecem dostlar, taklit yapmayı bilen varsa Demirören taklidi yapacak adam arıyorum, twitter aracılığıyla kaset var diye çıkıyoruz. 5 snyesini youtubea koyup Demirörene şantaj yapıyoruz. Nasıl?

Bu Ülkede hersey apacik yapiliyor. Bandkaydi mandkaydi ile sanki bisey degisecek.

Yapilacak tek sey var. Hepimiz Para topliyacagiz. Bir adam tutacagiz. Cikip sü tüpcüyü vursun.

Su serefsizin Geberdigi Gün Bi büyük acip yanindada mangali yakmassam adam degilim.

Böyle bir olay varsa neden ilk önce kaseti yayınlamazlar anlamıyorum.

Üst Alt