Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun? - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yeni Teknik Direktörümüz Kim Olsun?

Terim ya da Luce. Ama Gerets olursa da üzülmem. Martin Jol olursa dellenirim sinirden.

Tecrübeli bir hoca alacaklarsa Manuel Pellegrini ve Marcelo Bielsa çok iyi olurdu.

Genç yabancı teknik direktör alacaklarsa Villas Boas ve Domingos Paciencia isimleri çok iyi olurdu.

Tercihlerini yerliden kullanacaklarsa Tolunay Kafkas,Abdullah Avcı veya Ertuğrul Sağlam isimlerinden biri çok iyi olurdu.

Türk: Terim deniyor, A. Avcı da olabilir

Yabancı: Lucescu keşke ama zor, ondan hiç bi fikrim yok..

Tecrübeli bir hoca alacaklarsa Manuel Pellegrini ve Marcelo Bielsa çok iyi olurdu.

Genç yabancı teknik direktör alacaklarsa Villas Boas ve Domingos Paciencia isimleri çok iyi olurdu.

Tercihlerini yerliden kullanacaklarsa Tolunay Kafkas,Abdullah Avcı veya Ertuğrul Sağlam isimlerinden biri çok iyi olurdu.

avi? saglam? :)

Rijkaard gibi bir adamın kovularak gittiğini gördükten sonra, bizi ancak ve ancak Fatih Terim keser diyorum.

Martin O'Neill

martin+o%27neill.jpg

Belli bir seviyeden sonra bence teknik direktör isminden çok o teknik direktöre sağlanacak çalışma ortamı önemlidir.

Ama özellikle tercih etmeyeceğim isimler var. Mesela Fatih Terim gibi... Dejenere olmuştur kendisi. Gerek ikinci Galatasaray performansı, gerekse milli takım performansı bunu gözler önüne serer. Artı en önemli aşama olan profesyonel yönetici kavramı ile Fatih Terim kavramı yan yana bence gelmemektedir.

Ha onun dışında atıyorum Lucescu'yu mu aldınız... Verin eline Cambiasso ile Lassana Diarra'yı aynı anda size Barcelona'yı elesin.

Gerets'i mi aldınız verin eline Kallström ve Hamit Altıntop'u size lig şampiyonluğunu 2 hafta öncesinden getirsin versin.

O nedenle Martin Jol dahi olur.

Ama huzurlu sorunsuz bir çalışma ortamı sağlanması koşuluyla.

Sadece topu teknik adama atmamak lazım.

Elmander ve Kallstrom Jol'un zamaninda Tottenham'a istedigi isimler. Bence teknik direktor Jol olacak diyebiliriz.

Hocam senin Xavier le fln akrabaligin varmi :D

Ben bile Kendi dusuncemi bu kadar ***** yazamazdim

Ozellikle Bielsaya katiliyorum. Ertugrul saglami ceksek ordan :D

Yerlilerde avci ve/ya kafkas + hakan sukur cok guzel olurdu

İkna edilebilecek olsa Hitzfeld veya Schalke'ye gitmeseydi Ralf Rangnick'i isterdim, ama kim gelirse gelsin işi çok zor. Bu şartlarda Ben Gerets derim, ama Martin Jol da çok iyi bir teknik direktör bana göre.

Villas Boas, Martin O'Neill, Terim vs. hepsi olabilir elbette ama Batu Han'ın dediği gibi önemli olan isimler değil aslında, herşeyden önce yönetim zihniyetinin değişmesi lazım.

Ama Marcelo Bielsa olduğu yerde kalsın, bu devirde 3-4-3'mü oynayacağız?

İkna edilebilecek olsa Hitzfeld veya Schalke'ye gitmeseydi Ralf Rangnick'i isterdim, ama kim gelirse gelsin işi çok zor. Bu şartlarda Ben Gerets derim, ama Martin Jol da çok iyi bir teknik direktör bana göre.

Villas Boas, Martin O'Neill, Terim vs. hepsi olabilir elbette ama Batu Han'ın dediği gibi önemli olan isimler değil aslında, herşeyden önce yönetim zihniyetinin değişmesi lazım.

Ama Marcelo Bielsa olduğu yerde kalsın, bu devirde 3-4-3'mü oynayacağız?

O 3-4-3 dedikleri bekler orta sahaya çıkıyor.Defansif orta saha oyuncusuda stoperlerin arasına giriyor.Top sendeyken tabiki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt