GSC Haber - Yeni Transferlerimizin İmza Töreni ve Antrenmanımız - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Yeni Transferlerimizin İmza Töreni ve Antrenmanımız

Geçen sezon ki şampiyonluk sonrası İcardi’nin de katılımıyla atmosfer olarak zirveye çıktık.

Bu sinerji çok şeye gebe. Ama dikkatli olmak lazım.

Önce Çarşamba günü çok kritik.

Bunu aştıktan sonra adım adım gitmek şart. Bu kadro muhakkak CL yapmalı.

Yapamazsa kırılması da bir o kadar negatif olabilir. Çünkü 2022 rezaletinden sonra tek hedef Ligi almaktı. Artık başarıyı sürdürmek ve Avrupa’da taçlandırmak var. Bu da daha zor bir yol.

Bakambu klasını şu antrenman maçında 20 dakikadaki bir kaç hareketi ile bile gösterdi. Fizik olarak hazırsa veya hazır hale geldiğinde takımın çok önemli bir kozu olacak gerek santrafor gerekse kanat forvette.

Bakambu neredeyse Bursaspor'da ki hızında çevikliğinde bu nasıl olabilir inanılmaz!! Morutan'da kesin kadro da olmalı bu yıl tam bir kilit açıcı. Orta açma, ters toplarla oyunu açma yönünü değiştirme, çalım, şut gibi işe yarar özellikleri var.

antrenman maçında ben bakambuyu baya beğendim. acayip hareketli istekli coşkuluydu. umuyorum ki ve inanıyorum ki çok katkısını görürüz. zalgris maçında 2 gol bekliyorum aslanımdan

Simge sağının kulübümüze 10milyon euroluk kazık sokması beni rahatsız ediyor ha keza bu zaniolo denilen güreşçiye de o parayı vermeleri güven sorunu yarattı

Muhteşem bir gece oldu. Nicolo Zaniolo düşüncesi harika olmuş. Depreme denk geldi sevinememiştik böyle bir Süperstarın varlığına. Mauro İcardi için söylenecek söz yok daha bu yaşta böyle bir Süperstar bize aşık oldu bizde ona ki yaptıkları ortada. Wilfried Zaha herhalde Premier Lig izleyen herkesin ağzının açık izlediği, über bir kanat oyuncusuydu büyük bir oyuncu ve gelmesi bizim için lütuf. Angelino aynı şekilde Guardiola ve Nagelsmann tedrisatından geçmiş Leipzigde UCL maçlarında harika işler yapmış ve City görmüş bir ofans beki. Cedric Bakambu inanılmaz kaliteli bir yedek Santrafor. Hepiniz Hoşgeldiniz InCollage_20230731_021048613.jpg20230731_015109.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gidip İnter Efsanesi ve PSG formasıyla harika işler yapıp geçen sene Galatasarayı Şampiyon yapmış Süperstar Mauro İcardi, EPL'nin en güçlü en hızlı ve yetenekli kanatlarından müthiş bir Süperstar Wilfried Zaha, İtalyanların harika çocuğu, Romanın ve ligin en iyi wonderkidi Nicolo Zaniolo, Leipzig ve City formasıyla her sezon +10 asist yapacak derecede kaliteli sol bek Angelino ve Cedric Bakambu gibi bir golcüyü alıp şu imza törenini yaptırmak.. İnanılmaz bir seviye Daha üstü olamaz.InCollage_20230731_015300195.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt