Haber - Yeni Türkiye Kupası Formatı Açıklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Yeni Türkiye Kupası Formatı Açıklandı

playoff bizim işimize yaramaz mı ? yani fenerin eskisi gibi öyle bir deplasman üstünlüğü yok çünkü

anadoludaki satılmış takımlar ile riske gireceğimize playoffta işi bitirmek daha iyi değil midir

edit: playoff rahatlığı ile lige ciddi sarılamayız vazgeçtim.
1 sezonluk getirmeyecekler ki? Her sezon da iyi olmayacağız. 2012'nin rövanşı için fbnin eline bir sürü fırsat geçecek

elenen takımlarda elenenler grubunda oynasa ve finalde elenenlerin birincisi ile hiç elenmeyen takımla maç yapsa ve o maçta ilk defa elenen takıma bir penaltı atma hakkı verilse ve o penaltı direkten dönerse cepheden serbest vuruş, auta giderse korner hakkı verilseydi... falan sistem daha kabul edilebilir olabilirdi.

ya ben gerçekten bıktım bu federasyon simulasyonda yaşadığıma inandırıyor beni...

Grup nedir? Haydi puan alanlar icin yüklü para verseler Avrupa maclari misali anlarim da , kesin gazosuna mac vari prim veriler beraberlik veya galibiyete, ancak takimlari yorun baska birseye yaramaz bu sistem. Ozaman tek care bol bol yedekleri oynatmak olacaktir.

Üst Alt