Yeni Yabancı Kuralına 6+2+2 Formülü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Yabancı Kuralına 6+2+2 Formülü

Bu kural açıkça bizim önümüzü kesmek ve fener için gelir gelirse buna isyan etmeyen decoder iptali gibi protestolara katılmayan kendine GS liyim demesin

Ne halt yersiniz yiyin lan kaçak bile maç izlemem artık 1 kuruş da para harcamam sanki çok matah bir tarafımız varmış gibi azıcık iyi gitmeye başlayanı da bozun hemen her şeyde dışa bağlı bir ülke iş futbola gelince milliyetçi kesiliyor.

Hiçbir şekilde kurala izin vermemeli kulüpler, 11 yerliyle oynayın engelleyen mi var? Beyninin yerine hamsi olan kişi gündeme getirtmiştir muhtemelen, kulüpler birliğinin onaylayacağını sanmıyorum gerçi. Anadolu takımları eskisi gibi her maç tokatlanmak istiyorlarsa ayrı ama sınır sayesinde her deplasman zor artık.

6+2+2 ne olm ya bu kadar aptalca bi fikir anca bizim ülkede olur.Lan kadroya alamayacağım yabancıyı niye transfer edeyim mal mısınız olm siz hayret ya.Yapacaksanız 9 yabancı yapın başka da olmasın nedir o öyle 6+2+2 yok 5+3 falan matematik sorusu mu soruyonuz mal adamlar.

Geçen genel sohbette de yazmıştım Galatasaray olmasa şu ligi hiç bir şekilde takip etmezdim.

Yeminim var yabancı sınırını yine saçmasapan şekilde değiştirilirse düzelene kadar bir daha maç izlemem diye.

Bırakırım izlemem bundan sonra, Bein'i de iptal ederim giderim Avrupa maçlarını izlerim oh mis gibk kafa rahat. Şurada azıcık futbol izleyeceğiz onun da içine etmek için dört bir yandan uğraşıyorlar. Alın başınıza çalın, paranız batsın rantınız batsın Allah topunuzun belasını versin

Dertleri gayeleri gerçekten Türk futbolunu ileri taşımak kalkındırmak geliştirmek olsa amenna ama zerre umurlarında değil. Olsa zaten böyle gerizekalı hamleler yapmazlar.

Biraz aklı olan son 3 sene de yabancı sınırının gevşetilmesinin nasıl işe yaradığını görür. Şu süreçte kaç tane yerli oyuncu yurt dışına gitti mesela iyi paralara.

Alın yabancı sınırı başınıza çalın.

sent via GSC

En kötü ihtimal ile kayıtsız şartsız 11 olması gerekiyor , kimse kalitesiz kendini geliştirmeyen oturduğu yerden milyonları avuçlayan yerli oyunculara o paraları vermek zorunda değil , 11 den aşağı düşerse izlemeyi düşünmüyorum yeter artık !

Hemde bu yönetim kısa süre içerisinde gidecek yerine geleceklerin böyle mühim bir konuda karar alması daha sağlıklı olmaz mı ?

Üst Alt