Yeni Yolcu Riekerink - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Yolcu Riekerink

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aleyhimizde olan yazıları okumak için zaten passatçı basına bakmamız yeter. Şikebahçe'nin avukatlarına ve provokatörlere gerek yok bunun için.
Mehmet renkdaşımızın yaptığı analizler yapın bari veya doğruları konuşan Uğur Meleke'nin yazılarını paylaşın. İlker Yasin de kim yahu?
Ümit kardeş sende provokatörlerin oyununa gelme diğer renkdaşlarımız gibi.

Aleyhimizde olan yazıları okumak için zaten passatçı basına bakmamız yeter. Şikebahçe'nin avukatlarına ve provokatörlere gerek yok bunun için.
Mehmet renkdaşımızın yaptığı analizler yapın bari veya doğruları konuşan Uğur Meleke'nin yazılarını paylaşın. İlker Yasin de kim yahu?
Ümit kardeş sende provokatörlerin oyununa gelme diğer renkdaşlarımız gibi.

yok renktaşım.. bunları geldikleri yerlerine göndemek lazım..

ümit provokasyona geliyorsun , mod arkadaşlardan da ricam konuyu kitlesin , forumda böyle maksatlı haberler sinir katsayısını artırmaktan başka bir işe yaramıyor.

Sana acımıştım Ümit cidden bak. Kesinlikle bulaşmayacaktım. Ama görüyorum ki mabadın göğe ermiş. Ee yapacak birşey yok maalesef. İndiricez o mabadını bir şekilde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sana acımıştım derken ? adam kendini nimetten sayıyo :asd22::asd22::asd22::asd22::asd22::asd22: kahkaha attım.. neyse iyi forumlar..

Hocamıza sistematik şekilde saldırılar yapılmaya başlanmışsa iyi gidiyoruz demektir. İlker Yasin'in yazdıkları kendisini bağlar, biz hocamızın arkasındayız. Yaptığı birkaç hata varsa da onları ileride düzeltecektir. O yüzden konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt