Yerli CR7 Çıkarken Trip Attı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yerli CR7 Çıkarken Trip Attı!

G.Saray-Beşiktaş derbisinde 63'te oyundan alınan Yasin Öztekin, çıkarılmasına tepki gösterdi.

Kenara gelirken el kol hareketleri yapan milli futbolcuya yardımcı antrenör Orhan Atik karşılık verdi. Yasin'in üzerine yürüyen Atik'i tercüman Mert Çetin engelledi. İkili kısa bir süre gerginlik yaşadı.

atik_yasin_gergin_080516.jpg

(Fotomaç)

Son düzenleme:
İşte bunun gibi bir karatersizide futbolcu diye sahaya çıkarıyoruz.Bu da kendini bir halt sanıp trip atıyor.Umarım en kısa sürede erciyese geri döner.

Artist ya,orta sahadan şut çekiyor kafasına göre,kim kaldırdı bunun kıçını bu kadar takımın vazgeçilmezi sanıyor kendini.

serkan baskan , para para para .. bana zam yoksa benim de tarzim bu diyor

dikkat ederseniz ,yasindeki sey dusus ile aciklanamaz , dediginiz gibi laubalilik .. bursa maci bu mac , takimin en fit durumda adami , pozisyona giriyor veya sokuyor ama ciddiyetsiz

donk un klubune 6 ay icin 2,5 milyon euro indirirken iyi , biz burda sakiz parasina (oyuncu kazanc cetveline gore) oynayalim der gibi

Hareketi çok yanlş doğru ama sahada kalmalıydı sabri sinanla değişmeli.Soldan sinan sağdan yasinle kanat akını yapmalıydık..

Yetenekleri itibariyle gelecek sezon 4.kanat olarak kenarda dursun derdim ancak bunyesinde karakter zerresi barindirmadigi icin def edilmeli.

kapris yapması normal barça yıllık 4 milyon Euro teklif etmiş haklı olarak zam istiyor ! evladımız olarak her türlü fedakarlık yapılmalı gerekirse muslera satılıp maaşı arttırılmalı

Bu simarik adamlara bu huy ,yasinden pek de bir artisi olmayan sabrinin, umutun ondan iki kat , selcuk un yaklasik 4 kat kazanmasindan geliyor

GnzA1r.jpg

hqdefault.jpg

Kimsin sen Yasin ? Kim-sin ??? Kilon kaça senin ? Ne faydan var senin bu takıma ? Hem yeteneksizsin, hem bencilsin. Hayatın boyunca oradan bir kez gol atmışsın gibi, 30 metreden şut çekiyorsun.

KİM SİN SEN ?

13179179_1266505913394890_1662340747234785570_n.jpg

Son düzenleme:
ne kadar göt tavanda topcu var hepsi bizde anasını satayim.
1 gönderiyoz 3 çoğalıyorlar. toplu fesh töreni bizi paklar. baska da 5 sene çekeriz. ki ileriki düzenin de yanlıs yapılancağını düşünürsek baya senelerimiz gidecek bu çöplerle.

Üst Alt