GSC Anket - Yerli Kalecimiz Kim Olmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Yerli Kalecimiz Kim Olmalı?

Yerli Kalecimiz Kim Olmalı?

• Sinan Bolat

Kullanılan: 1 2.7%
  • Dogan Alemdar

Kullanılan: 2 5.4%
  • Ferhat Kaplan

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ugurcan Cakir

Kullanılan: 27 73.0%
  • Erce Kardesler

• Batuhan Ahmet Sen

• Günay Güvenc

Kullanılan: 2 5.4%
  • Ertac Özbir

• Bilal Bayazit

• Muhammed Sengezer

Kullanılan: 3 8.1%
  • Orkun Özdemir

• Gökhan Akkan

• Kullanılan toplam oy
    37
960ce67f9751d3ab1fb56be1adc9f6fa.jpg

İlk 11’e mi bakıyoruz yedeğe mi?
Muslera’nın kontratı devam ederken Uğurcan bana lüks geliyor ya. 6-7 milyon euro bonservis verip yedek oturtsak olmaz. 11’e koysak Muslera’ya haksızlık olacak gibi geliyor. Hem 2-3 milyon euro alan yedek kaleci de lüks esasında. İkisinde bir tanesi hatalı bir gol yese “Zaten diğeri neden oynamıyor ki” tartışmaları da cabası. Kaleci ve defans tandemi rotasyon yapabileceğin mevkiler de değil. 1 maç sen oyna 1 maç den de yapamazsın. Muslera gitmeden esas kaleci bakmamamız gerekiyor bence.

İlk 11’e mi bakıyoruz yedeğe mi?
Muslera’nın kontratı devam ederken Uğurcan bana lüks geliyor ya. 6-7 milyon euro bonservis verip yedek oturtsak olmaz. 11’e koysak Muslera’ya haksızlık olacak gibi geliyor. Hem 2-3 milyon euro alan yedek kaleci de lüks esasında. İkisinde bir tanesi hatalı bir gol yese “Zaten diğeri neden oynamıyor ki” tartışmaları da cabası. Kaleci ve defans tandemi rotasyon yapabileceğin mevkiler de değil. 1 maç sen oyna 1 maç den de yapamazsın. Muslera gitmeden esas kaleci bakmamamız gerekiyor bence.
Bence musleranın son senesi olduğu için çok sıkıntı olmaz anlayışla karşılayacağını düşünüyorum.

Üst Alt