Üye Görüşü - Yeter Artık Hakemin Düdüğü Astırın ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Yeter Artık Hakemin Düdüğü Astırın !

Bakın en büyük skandal VAR'daki şikecinin "TOPUN ELE DEĞDİĞİ ANIN RESMİ" diye sözde KANIT olarak gösterdiği sabit karede aslında topun ele değmiyor olması. VAR'ın sahadaki hakeme "BAK BURADA TEMAS VAR" diye göstererek yanılttığı karede aslında temas falan yok çünkü top o karede üst üste geldiği için temas ediyor GİBİ GÖRÜNDÜĞÜ sağ bileğin YAKININDAN BİLE GEÇMİYOR. Kale arkası açıları topun bileğin yakınından bile geçmediğini TARTIŞMASIZ İSPATLADIĞI halde VAR'daki yolsuz göz göre göre temas olmayan bir anı kanıt diye hakeme yutturuyor. Hakem penaltıyı vermeye dünden razı falan o ayrı mevzu. VAR'daki şikeci FB için sahte kanıt uyduruyor resmen. Kasıtlı sahtecilik yapıyor.

Bu açıkça görevi kötüye kullanmadır, şikedir. Polisin olmayan olayın sahte tutanağını tutması gibi bir şey bu. Temas olmayan anın karesini göz göre göre kanıt olarak hakeme sunan VAR'dakinin görevden meni falan geçtim hapis cezası alması lazım. İster kendi kendine yapmış olsun, ister talimatla, para için, şu bu için yapmış olsun. Görevi kötüye kullanmadır, şikedir bu.

Düdük astıramadığımız için tüm bunlar yaşanıyor. Adamlar her yıl 2 kelle alıyor bunu gören hakem onların aleyhine nasıl düdük çalsın? geçen hafta maçımızı yöneten Ali Şansalan 3 yıldır FB maçı yönetemiyor, şimdi Şansalan bizim lehimize hata yapsa bir sonraki aşamanın düdük astırılma olacağını biliyor.

en son 2004'te düdük astırmışız. Ali Palabıyık yıllarca bizim aleyhimize düdük çaldı hiç bir şey olmadı bir Rize maçında lehimize çalınca hemen düdük astırdılar.
İlk ve tek olarak VAR kayıtlarını bizim maç için açıkladılar o maçın hakemi 1 yılı aşkın sürede yalnızca 6 maçta görev almış şimdi o adamı FB maçına atasan FB lehine düdük çalmaktan nefesi tükenir çünkü yaptırımın kimin tarafından geleceği biliniyor.

Galatasaray gibi en çok taraftara sahip olan bir takımın yönetimi gidip şu Erkan Engin'i oracıkta monitörünü karartamıyorsa daha çok skandallar görürüz sonra kuru gürültü twitter açıklamaları ile gaz alırız.

Yazıklar olsun. Ancak biz FB gibi tokat dayak falan ile tehdit edemeyiz. Biz FB gibi sokak takımı değiliz. Ağır başlı bir geçmişimiz var. Yapılacak şey, maçlarımızı kazanmak. Biz kazandıkça önümüze geçemezler. En çok ağlayıp dururlar.

Yönetim gerekli açıklamayı yapmış. Daha ağırı da yapılabilir ama işe yarayacağını sanmam.

Adamı tuzağa düşürdüler bence net şekilde. Yani orada vermese sonra başka açı çıksa ne yapacak. Bence orada VAR'dan iki üç adam görüyoz net el var falan diyosa vermeme riskini alamaz diye düşünüyom
Çok iyimsersin ya. 1 metre önündeki kırmızıyı veremiyor herif faul çalamıyor çalsa kırmızı verecek biliyor pozisyonu devam ettiriyor.
Tuzak falan hikaye aynı yolun yolcusu hepsi.

Çok iyimsersin ya. 1 metre önündeki kırmızıyı veremiyor herif faul çalamıyor çalsa kırmızı verecek biliyor pozisyonu devam ettiriyor.
Tuzak falan hikaye aynı yolun yolcusu hepsi.
Aynen Cihan Aydın'ı korumak gibi olmuş, maçın tekrarını bugün izledim, yine de Erkan Engin ve genel olarak VAR çetesini bu adamdan ayırmak lazım

Cihan Aydın acemiliğinin ve korkaklığın kurbanı olmuş

25 yıldır futbol izlerim hakemlere düdük astirilir bu işin iyiye değil dahada kötüye gittiğini gördüm. İşin özeti bu iş öyle düzelmez.

şampiyon olmak için her türlü suçu,ahlaksızlığı işleyen bir rakip var karşımızda

kul hakkına giriyorlar dedik bu kul hakkını da geçti. ALLAH büyük illa ki bunlardan çıkacak ama yönetimin bu kadar susması inanılmaz gerçekten.

her yerden baskı yapılmalı ve bunlar bu sene de şampiyon olmamalı. tüm futbol zevkimizin içine ettiler bir de utanmadan 2 penaltımız verilmedi falan diyorlar. allah düşmanın da karakterlisini versin.

Başka forumda penaltı hakkında yazdığımda şikecinin biri Pendik bize karşı doğrandığını yazmış. Birşey mi kaçırdım diyip özetine yeniden baktım ve hakemin tek hatası Kazımcan’ın Pendikli futbolcuyu ceza sahasına girmeden biçmesine faul çalmaması olmuş. Ve yine İcardi’ye yapılana penaltı çalınmamış.
Kafayı yemiş bunlar.

Üst Alt