GSC Portal Yevgen Seleznyov: "Galatasaray'a gitmek için yalvardım"

Vasfi Vural

We believe in Galatasaray!
Yönetici
Süper Moderatör

Transfer döneminin son günü Galatasaray taraftarının mesajlarına cevap veren Seleznyov, Rus basınına resmi teklif aldığını ve yaşanan süreci anlattı.

Galatasaray 'a gelmek istediğini her fırsatta dile getiren Akhisarspor'un golcü oyuncusu Yevgen Seleznyov, Rus basınına yaptığı açıklamada çok ciddi bir itirafta bulundu.

Yevgen Seleznyov, transferin son gününde Galatasaray 'dan resmi teklif geldiğini ancak Akhisarspor'un transfere izin vermediğini söyledi.

Forvet arayışlarını transferin son günü hızlandıran Galatasaray için sosyal medyadan da bir mesaj paylaşan Yevgen Seleznyov, yaşanan süreci ''Transferin son günü resmi teklif geldi. Kulüp başkanına sordum ama bana doğru düzgün bir yanıt vermedier. Hatta bir milyar bile verseler beni bırakmayacaklarını söylediler. Dürüst olmak gerekirse çok büyük hayal kırıklığı yaşadım. Bu bana değer verdiklerini mi gösteriyor? Açıkçası tam bilmiyorum ama Galatasaray benim hayalimdi. Bu transferin kışın gerçekleşebilmesi için bu yaşananlardan sonra daha güçlü olmalıyım'' sözleriyle dile getirdi.

33 yaşındaki Ukraynalı golcü transferin son günü Galatasaray taraftarlarının sosyal medyada gönderdiği ''Come to Galatasaray'' mesajlarına, '' Galatasaray her zaman benim hayalimdi, inşallah Galatasaray bu sene de şampiyon kalacak'' paylaşımıyla cevap vermişti.

Transferin son günü forvet takviyesi için son ana kadar uğraşan Galatasaray 'ın adayları arasında Vagner Love, Modeste, Cornelius gibi isimlerin yanı sıra Seleznyov da yer alıyordu.

Cumhuriyet

Sarp Ekin

Aslan Üye
Dogrudur adam atip atip sevinmiyor

İbrahim Gençtürk

Manfréa Bolgen
10 Numara!
Bi bu bide rodallega iş yapardı son gün transferi, onu bile becerememişler :D

Levent Akgün

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
En sevdiğim yabancılardan bize gol attığı zaman utancından yerin dibine girecek gibi oluyor. :D

Egemen Bayrak

Şef Gümüş Kıvrım
Web sitesi
www.gscimbom.com
ligin 2. devresinde arenada kaçıracağı penaltı sonrası gündeme getirilecek olan açıklama

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Teşekkürler sayın Yevgen, platonik aşklar daha değerlidir mümkünse kavuşmayalım.

Attila Arslan

10 Numara!
yuh ya bu beceriksizler son gün herkese sulanmış. Rezalettir bu ya. Son güne kadar nasıl beklersin aklim almıyor.

Murat Kara

Taçsız Kral
Kralnovu formamiz.altinda gormek de benim hayalimdi. Yaziklar olsun.

Mert Akman

10 Numara!
3 hafta sonra akhisar maçında yine bize kesin golü var.

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor,
Taçsız Kral

Ozan Korcan

Cezalı
Kırmızı Üye
Renktas Seleznyov. Bizi sahada üzse de severiz kendisini.

Üst Alt