GSC Scout - # Yevhen Konoplyanka - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupada bizim gibi salak bir kac kulüpten biri de bu Schalke. Muazzam potansiyeli var ama bir türlü kullanamiyorlar.

Adamlar CL de ceyrekfinal oynarken bile kaos oluyordu kulübün icinde antrenör yollanmali mi falan diye konusuyorlardi. Iste böyle mal bir kulüp bu Schalke.

Berbat bir sezon gecirdi Schalke da, buna ragmen 12 Milyon verip aldilar bunu. Dedikodulara göre satin alma opsiyonlu kiralanmis diye düsünüyorken herkes, bunlar satin alma ZORUNLU kiralmislar Kono'yu diyorlar. Bilmiyorum ne kadar dogru bu olay. Dogruysa tam Schalke ya yakisir bir hareket daha olur :D
Bir kaç hafta önce yazmıştım bu konuya.
Schalke yeni almış niye gönderiyor?

-Tapatalk-

sent via GSC

Çalım atamaz mücadeledir winger kanat asla değildir.bedavaya hariç alinmamasi gereken topcudur.bizim pazarlik bilmez salolar bu embesile 8 milyon bonservis kendisine 4.5 verip alirlar diye cekingem var inşallah olmaz bu transfer.cengizi alirim her türlü iyidir bundan

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

sevilla'ya giden arkasından 12.5'a schalke'ye transfer olan 28 yasındaki bir topcunun süper ligde üst düzey futbol oynayacagını düsünüyorum. tabi kiralık alınmasında fayda var, 8m euro ve üstü cok para. cengiz'e yatırırdım, büyük gelecek vadediyor ve süratli-teknik bir kanat.

Çalım atamaz mücadeledir winger kanat asla değildir.bedavaya hariç alinmamasi gereken topcudur.bizim pazarlik bilmez salolar bu embesile 8 milyon bonservis kendisine 4.5 verip alirlar diye cekingem var inşallah olmaz bu transfer.cengizi alirim her türlü iyidir bundan

LG-D855 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

yaran-inci-s%C3%B6zl%C3%BCk-capsleri_17090.jpg

Cevap: # Yevgen Konoplyanka

bizim eski baris ozbek gibi kosuyor sadece

Çok koştu sadece futbol bu atletizm değil ne yazık ki.:eek:

İlk 10 dakikada nasıl bir balon olduğunu gösterdi. Adam yeteneksiz olduğu için pres yapıp onu kapatmaya çalışıyor, leeeşşş.

Töre top diye oynar bunla

hamit topu zorlanmaksizin aldi

konoplyanka'nın eleştirilmesi doğru değil

Top kaptırma ustası gibi bir izlenim verdi

Başka bir spor dalına yönelseymiş keşke..

ismindede hayir yok zaten

:D

GSC App VIP Edition 1.0 ™

Sırf Sneijder kalsın diye isme tapar olduk, bu eleştiriyi yapan bazı arkadaşların "Kono gelsin lütfen yhaa" diye ağıtlar yakmasına kaç puan versem bilemedim takımda zibilyon tane sol kanat var, bu adamı niye alalım? Kendilerinin ne kadar şekilci olduğu açık, Sneijder hala bu takımın bir ihtiyacı ama Kono kesinlikle değil, uygun maliyet olur, fırsat transferi olur alırsın amenna da durup dururken bu adama 10 m vermenin ne gerekliliği var şu an için?

Üst Alt