YF | Portekiz 2-0 Galler | M.S | 6 Temmuz - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YF | Portekiz 2-0 Galler | M.S | 6 Temmuz

bale madrid'de ilk 11'de oynuyor katkı veriyor az değil bu. attan inip eşeğe binip adada bir takıma gitmesi kendini kandırmaktır. bunu yapması demek yıldızların içinde yetersiz kaldım yapamadım level düştüm ancak yapıyorum olur. ha ben bale'nin oyununu hala kazma olarak görüyorum . geniş alan olacak koşturacaksın bunu . fiziği de iyi. şu halde ronaldo'nun yanında zaten geride kalacak . hangi takıma giderse gitsin değişmez bu .
nerdeyse tüm oyuncuların zirve olarak madridi istediği bir devirde gitmesi tuhaf.

Robben Bayern'e giderek attan inip eşeğe binmedi bence. Sneijder de. Bu tercihleriyle CL kazandılar üstelik Real o arada nal topluyordu.

Bale, Mourinho'lu bir Manu'da çok başka olabilir mesela. Tek başına takımı taşıyabilir. Real'de hep ikinci adam olarak kalır.

Robben Bayern'e giderek attan inip eşeğe binmedi bence. Sneijder de. Bu tercihleriyle CL kazandılar üstelik Real o arada nal topluyordu.

Bale, Mourinho'lu bir Manu'da çok başka olabilir mesela. Tek başına takımı taşıyabilir. Real'de hep ikinci adam olarak kalır.

dediğine katılıyorum robben örneği güzeldi ama yıllardır izlerim bale'yi. ..bonservisinin altında ezildi resmen .
turnuvadaki dönemsel patlaması bence uzun bir maratonda takımın tek ve en önemli adamı olması seviyesine yükseleceği anlamına gelmeyebilir.

Üst Alt