YGS ve LYS Hakkında - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YGS ve LYS Hakkında

Cevap: YGS & LYS Hakkında..

Bu öss'nin zor sınavları hep bana mı denk geliyor arkadaş :) Gerçekten zor ve sıkıcı bi sınavdı. İlk aşamadan öğrencinin üstüne bu kadar gitmeleri bence çok yanlış. Hele Matematik çok acayipti. İnşallah herkez için en hayırlısı olur.

Matematik sorularını bi ben mi yapamadım dicektim çıkışta ama herkes küfrediyordu sustum.

Geçmiş olsun.Teşekkürler ÖSYM :(

Sıçtım resmen matematik hem zordu üstüne birde yetiştiremedim.Coğrafya da zordu moral 0

Matematik bu kadar zor sorulmaz 20 dk vardı sınavın bitmesine daha 10 soru yapmıştım.Çoğu kişi yetiştirememiş zaten.Girişte de kulaklarımızın içine kadar aradılar bir soymadıkları kaldı

Sınav,üniversiteye girdiğim seneki sınavın 1.bölümünden zordu.

Ama öyle aman aman bir olay da yoktu yani,yapılır..

beyler ben bütün soruları ani türkçe-matematik-fen-sosyal daki hepsini demiyimde türkçe sosyalda hepsini mat fende en fazla 20 soru yaptım sınavım iptal olur mu ?.bi arkadaş bölümün oluyo dedi türkçe matematik eşit ağırlık sözel felan dedi de.biri yardım etsin valla canım sıkkın zaten pek anlamam sınav işelrinden

Geçen seneye göre zordu biraz. Zaten üniversitede okuyorum ama öyle abartılacak bir zorluk yoktu bence.

Geçen yıl ki derecede olsa şu anda buradaki herkes mutlu olacaktı.

Sorular çok zor değildi.

Fakat saçmaydı.

beyler ben bütün soruları ani türkçe-matematik-fen-sosyal daki hepsini demiyimde türkçe sosyalda hepsini mat fende en fazla 20 soru yaptım sınavım iptal olur mu ?.bi arkadaş bölümün oluyo dedi türkçe matematik eşit ağırlık sözel felan dedi de.biri yardım etsin valla canım sıkkın zaten pek anlamam sınav işelrinden

neden bir Allahın kulu yardım etmiyor

Üst Alt