Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı


[h=1][/h]


3bfe3218609_yigit-gokoglan.jpg
Kanaltürk’ün Galatasaray muhabiri Murat Bereket futbolcumuz Yiğit Gökoğlan’ın Antalyaspor’a kiralandığını iddia etti.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıDaha genç nasıl olsa.1 sezon kiralık oynasa bize zararı olmaz.Yiğit'e faydası olur.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıZaten bizde bir ise yaramiyordu, iyi bari önemli bir oyuncu verilmedi Antalya'ya. Solda Tita sagda Yigit olur.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıUmarım doğrudur, hatta bonservisi ile verilebilir ama olan verdiğimiz 3 milyona oldu.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıSercan , Yiğit kiralansın.Serkan, Riera, Baros'dan kurtulduk mu tamamdır.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıBir gün Riera'dan kurtulduğumuz haberi gelirse Hamit'in gelişinden bile daha çok sevinicem.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıbiz bu herife nasıl 2 yada 3milyon € bonservis verdik hala anlamadım

allahtan maaşı düşük 600bin TL yani 250bin € alıyor.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıiyi de bu eleman hiç kasmıyor kendini geliştirmek için. sercan ve yiğit acayip lakaytlar.
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıbence bu cok iyi ders oldu fatih terimbu adam, sercan, riera ...birda kolay kolay bu hataya düsmez bence hocaama umarim bunu diyip, alperi kacirmazlar :asd:
 
Cevap: Yiğit Gökoğlan Antalyaspor’a Kiralandı İddiasıYiğit için en uygunu bu olacak zaten. bu adamın kalitesine inanıyorum ancak bu sezon takımda pek sıra gelmeyecek. kulübede bir sezon daha geçirecekse üzülürüm ben.
 
Üst Alt