Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yiğit Gökoğlan Resmen Galatasaray'da

Bu ne la. :asd:

1rl9r.jpg

Fizigini gelistirmis olmasi önemli birsey, açiklamalari oldu mu bilmiyorum ama hedefleri nedir merak ettim, ilk 11 oyuncusu olmak istiyorum dedi mi yani merak ettim

Serdar Özkan ve Yigit Gökoglan arasinda iki büyük fark var.

1. Yigit Gökoglan çok karakterli biri ve gelismeyi isteyen ve belli eden bir oyuncu.

2. Serdar Özkan'dan çok daha süratli bir oyuncu.

Tabi Serdar'in teknigi Yigit'den iyi diyebiliriz, Yigit'in eksik yönleri var ama Serdar kendini Ronaldo saniyordu..

Bu adamın gelmesi çok iyi oldu.Kendine güveniyorki yıllık ücreti düşük olsada gelmiş.

Manisaspor’da başarılı günler geçirmiş ve görev aldığı dönemde üst sıralara taşımış Hikmet Karaman, eski öğrencisi Yiğit Gökoğlan’ın transferini değerlendirdi.

Yiğit Gökoğlan’ın yükselişindeki en büyük paylardan birine sahip olan başarılı hoca, Yiğit’e kendi döneminde sürekli İlk 11’de görev vererek oyuncusunun parlamasında çok büyük bir rol oynamıştı.

Genelde sağ kanat oynayan Yiğit Gökoğlan, Hikmet hocayla birlikte fiziğini geliştirerek sağ bek mevkiinde sonra sol açık ve daha sonrasında forvet ve forvet arkası gibi mevkilerde görev yapmaya başlamış bununla birlikte taktik bilgisini de geliştirmişti.

Yiğit’in çok düzgün ve karakterli bir insan olduğunu vurgulayan Karaman; ''’Küçük yaşta yetim kalmasına rağmen ailesine bakmış her türlü desteği vermiş ailesine sahip çıkmış bir çocuk.'' dedi.

Karaman Galatasaray’ın önemli bir iş yaptığını kaydederek; ''Bir kanat oyuncusu olarak Hasan Şaş gibi bir antrenörden çok şey öğrenmesi lazım. Taktik ve fiziksel olarak kendini biraz daha geliştirirse, Galatasaray adına çok değerli bir transfer olur. Tabii ki dayanıklılığını da arttırması gerekiyor.’’ ifadesini kullandı.

Başarılı hoca son olarak: ''Yiğit’in Fatih Terim gibi usta bir teknik direktörden de taktiksel olarak öğrenebileceği birçok şey olacaktır'' diyerek Yiğit’e yeni takımında başarılar diledi.

Hami Mandıralı : ''Yiğit benim Milli Takımdan oyuncum inanılmaz hızlı bazen onu izlerken şaşırıyorum ,vitesi 1'den 5'e çıkarıyor bence devre arasının en iyi transferini Galatasaray yaptı..''

Keşke bu hafta fener kaşısında forma giyseydi ondan sonra glseydi :) Hem farklı bir motivasyonla çıkardı

Yorum yok.

Kuyt gelsin sonra yorum yapicam.

Bu arada servet ve gokhani bursaya versek, serdar azizle takas etsek ne olur yahu

Abdürrahim Albayrak harbiden bu takımdaki en büyük transferlerden biri.

Bütün oyuncuları evlerinde gibi hissettiriyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt