# Yiğit Gökoğlan - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yiğit Gökoğlan

Adam sanki katakulli yaparak takıma geldi ve kazandığı 'milyonları' da, silah zoruyla imzalattı, Yiğit'e değil, Yiğit'i transfer edene kızmalı.

çok para alıyor, oturduğu yerden kazanıyor deyip vuralım kahpeye, insan yerine koymayalım, duygu yok, his yok değil mi bunlarda, umudu kırılıp gururu incilmiyor mu bunların, 22-23 yaşında çocuk çoğu.

Eminim ki bu çocuğun üzerinde bir uğursuzluk var:Terim aldı getirdi takıma ,hemde hiç sağ açık pozisyonunda adamımız yokken ,hamite sarıldı bu çocuğu itti.Bu çocuğu gönderdiler orduya ne olduysa orada da oldu kadrodışı kaldı,şimdi manchini ile yeni bir sayfa açayım dedi ,tam oyuna girecek ,ismi listeye yazılmamış yaaa.Bu nasıl bir basiretsizliktir,nasıl bir şansızlıktır,

Artık bu çocuğada şans gülsün yaaa,ne günahı var kaç senedir sürünüyor.

Ulan emre çolakların,sabrilerin,aydınların,hakan baltaların,danylerin,amrabatların fırsat bulabildiği bir platformda bu çocuk neden bir türlü çıkıpta oyununu icra edemiyor.

bence zaman yiğit zamanı artık ,manchini celtic maçında ve tokat maçında oynatmalı,oynatmalı ve nasıl bir vaziyette olduğunu görmemiz en tabii hakkımız..Çok üzüldüm ajax maçında çocuğu o halde gördüğümde.bence bunu haketmiyor artık.

Eminim ki bu çocuğun üzerinde bir uğursuzluk var:Terim aldı getirdi takıma ,hemde hiç sağ açık pozisyonunda adamımız yokken ,hamite sarıldı bu çocuğu itti.Bu çocuğu gönderdiler orduya ne olduysa orada da oldu kadrodışı kaldı,şimdi manchini ile yeni bir sayfa açayım dedi ,tam oyuna girecek ,ismi listeye yazılmamış yaaa.Bu nasıl bir basiretsizliktir,nasıl bir şansızlıktır,

Artık bu çocuğada şans gülsün artık yaaa,ne günahı var kaç senedir sürünüyor.

Ulan emre çolakların,sabrilerin,aydınların,hakan baltaların,danylerin,amrabatların fırsat bulabildiği bir platformda bu çocuk neden bir türlü çıkıpta oyununu icra edemiyor.

bence zaman yiğit zamanı artık ,manchini celtic maçında ve tokat maçında oynatmalı,oynatmalı ve nasıl bir vaziyette olduğunu görmemiz en tabii hakkımız..Çok üzüldüm ajax maçında çocuğu o halde gördüğümde.bence bunu haketmiyor artık.

olur mu renkdaş yattığı yerden kazanıyor ya beter olsun istiyoruz biz.

olur mu renkdaş yattığı yerden kazanıyor ya beter olsun istiyoruz biz.

Söylermisin bu kinin nefretin neye,niye,niçin.Hamit gibi haftalarca saçbaşmı yoldurdu,yukarıda saydıklarım gibimi,nerede bu çocuğu gördünde kinlendin.hangi kötü hareketini gördün.tamam orduya gitti oradada kadro dışı kaldı ama resmen kapalı bir kutu.

izet bile "asla eleştirmek için söylemiyorum" ilk maçında amatör topçu gibiydi.

Bu çocuk yerlimi

Bu çocuk hızlımı

o zaman bu çocuğada şans verilmeli.NOKTA

Yiğit şuan kayseride yada eskişehirde oynamış olsaydı almak için biryerlerimizi yırtardık.Bu cümleyi bir düşün.Biz aylarca hamite dayandık.Bu çocuğada dayanmak zorundayız.

Artık bu çocuğada şans gülsün yaaa,ne günahı var kaç senedir sürünüyor.

İnşallah forma şansı bulurda hocanın hiç şans vermemesinin de bir nedeni vardır herhalde benim tahminim pek gösteremiyor kendisini.

İnşallah forma şansı bulurda hocanın hiç şans vermemesinin de bir nedeni vardır herhalde benim tahminim pek gösteremiyor kendisini.

Şans bulamazsa nasıl gösterecek kendisini.???

manchini dünkü maçta Emre ÇOlak'a 45 dak,yektaya,hakan baltaya nasıl dayandıysa bir 45 dakika bu çocuğada dayanmak zorunda.nihayetinde hazırlık maçı.

Yiğit babamın oğlu değil ama haksızlık yapıldığı kanısındayım.

Hoca bu davranışıyla kredisini max yapmıştır benim için

https://s1.directupload.net/images/140110/eue2jl2p.swf

Çok seviyorum Mancini'yi. City deykende böyleydi, burada da böyle.

Aynen öyle.Ve manchini bundan sonra yiğite daha fazla güvenecektir.Bu olay belkide en hayırlısı oldu.Olması gerekiyordu.inşallah yiğitte kendisini gösterir.Gönül almak buna denir.Büyük antrenör,tebrikler.

İnşallah esame listesine yazılır yarın celtic maçı ve çarşamba tokat maçında.

Aynen öyle.Ve manchini bundan sonra yiğite daha fazla güvenecektir.Bu olay belkide en hayırlısı oldu.Olması gerekiyordu.inşallah yiğitte kendisini gösterir.Gönül almak buna denir.Büyük antrenör,tebrikler.

İnşallah esame listesine yazılır yarın celtic maçı ve çarşamba tokat maçında.

Yarın ilk 11 bile başlatabilir bence.

Oynatılmıyorsa kendi yüzünden, Galatasaray transfer oldum artık tamam dedi.Eminim ki saçma sapan bir yaşantısı olduğu için geri plana itildi.

Üst Alt