Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı

Cevap: Yiğit Şardan | Başkan Yardımcısı

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan Açıklama

Galatasaray Basketbol Erkek Takımında yaşanan ve Kulübümüzü derin üzüntüye sürükleyen olaylar Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı olan Yiğit Şardan’ın istifasına yol açmış bulunmaktadır. Çalışmaları ve projeleri ile Yönetim Kurulumuzun değerli bir üyesi olan Yiğit Şardan’ın bizi de bağlayan istifasını üzülerek başka bir alternatifimiz bulunmadığından kabul etmiş bulunmaktayız.

Olayla ilgili hiçbir bilgisi bulunmamakla beraber şube sorumluluğu ve kurumsal yönetim anlayışı gereği görevinden istifa eden arkadaşımızı Galatasaray’ın üstün menfaatlerini korumak maksadı ile gösterdiği hassasiyet ve Galatasaray duruşu nedeniyle kutluyor ve bugüne kadar ki çalışmaları nedeni ile kendisine teşekkür ediyoruz.

Olayın sorumluları hakkında bütün mecralarda gereken her türlü takibi yapmak kararında olduğumuzu ve bu çerçevede Galatasaray Spor Kulübü üyesi olanları disiplin kuruluna sevk etmek kararı aldığımızı duyururuz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu

Cevap: Yiğit Şardan | Başkan Yardımcısı

Galatasaray kulübünde artık hiçbir şekilde görev alamaz.

Finansal açıdan kötü oldu bu durum.

Cevap: Yiğit Şardan | Eski Başkan Yardımcısı

İstifası kabul edildi

Galatasaray Kulübü, Cemal Nalga skandalının ardından istifa eden Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı olan Yiğit Şardan'ın istifasını kabul etti.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle:

"Galatasaray Basketbol Erkek Takımında yaşanan ve Kulübümüzü derin üzüntüye sürükleyen olaylar Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı olan Yiğit Şardan’ın istifasına yol açmış bulunmaktadır. Çalışmaları ve projeleri ile Yönetim Kurulumuzun değerli bir üyesi olan Yiğit Şardan’ın bizi de bağlayan istifasını üzülerek başka bir alternatifimiz bulunmadığından kabul etmiş bulunmaktayız.

Olayla ilgili hiçbir bilgisi bulunmamakla beraber şube sorumluluğu ve kurumsal yönetim anlayışı gereği görevinden istifa eden arkadaşımızı Galatasaray’ın üstün menfaatlerini korumak maksadı ile gösterdiği hassasiyet ve Galatasaray duruşu nedeniyle kutluyor ve bugüne kadar ki çalışmaları nedeni ile kendisine teşekkür ediyoruz.

Olayın sorumluları hakkında bütün mecralarda gereken her türlü takibi yapmak kararında olduğumuzu ve bu çerçevede Galatasaray Spor Kulübü üyesi olanları disiplin kuruluna sevk etmek kararı aldığımızı duyururuz.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu"

Yigit Sardan buyukluk edip istifasini sundu keske kulupte buyukluk edip kabul etmeseydi.

Çok üzgünüm Adam gibi adami kaybettik

Bu olaya sebebiyet verilenler insallah cezasiz kalmazlar

Seni yeniden gormek istiyoruz Yiğit Şardan...

Üst Alt