Yılbaşı Planı Yapan Var Mı? - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yılbaşı Planı Yapan Var Mı?

Cevap: Yılbaşı Planı Yapan Var Mı?

Bi pansiyonu kapattık 12 kişi, Amasrada. Kız arkadaşıma sürpriz bir evlilik teklifi yapacam. Arkadaşlarıda ayarladım, evlilik teklifinden sonra mini, nikah-düğün provası gibi birşey yapacaz. Şimdiden eğlenceli geçeceğini umuyorum, şans dileyin koçlar..

Vayyy hayırlı olsun usta.Geçen 29 Ekim'de ben de Amasra'daydım belki aynı yerde kalıyoruzdur:) Alaaddin Hotel'i tavsiye ederim çok babacan adamdı:D

Bi pansiyonu kapattık 12 kişi, Amasrada. Kız arkadaşıma sürpriz bir evlilik teklifi yapacam. Arkadaşlarıda ayarladım, evlilik teklifinden sonra mini, nikah-düğün provası gibi birşey yapacaz. Şimdiden eğlenceli geçeceğini umuyorum, şans dileyin koçlar..

Insallah "evet" der o zaman reis :)

Arkadaşımın ailesi otele gitçekmiş biz de liseden arkadaşlarla 4 kişi falan olucaz sabaha kadar yapcaz bişeyler.Frp oynama planları var...

Süper. Buna sevindim, umarim hersey istedigin gibi olur. :)

Şu anda hiç bir şey düşünemeyecek kadar hastayım.

4 yıl sonra ilk kez single olarak gireceğim yılbaşına. İyileşirsem o güne kadar, dansözlü falan bir aktivite yapmayı düşünüyoruz. :)

Insallah "evet" der o zaman reis :)

Demezse at çöpe tüm hazırlıkları :asd:

Evet diyeceğine eminim yaa, hatta gerçekçi olsun diye beyaz bir elbise, birde duvak aldım. Yüzüklerde hazır. Tamamen şok içerisinde kalacak eminim :) Düşünsenize, herşey normal giderken birden arkadan duygusal bir müzik girip evlilik teklif ediyorum, yüzüğü çıkartıyorum. (kabul ederse :asd:)Madem kabul ettin, hadi evlenelim deyip, daha önceden ayarladığımız senaryo gereği duvak ve beyaz elbise geliyor. Giymesi için süre tanırken, arkadaşlarla ortamı ayarlıyoruz. Geliyor, daha önceden hazırladığım konuşmamı yapıyorum. bi arkadaş nikahımızı kıyıyor :) Ondan sonra çiftler olarak geri sayıp 2012ye giriyoruz. Duygusal müziklerle artık dans ederiz sabaha kadar sanırım..

Plan bu dostlar. Güzel, ekleyebileceğim bi fikri olan varsa yazabilir mi?

Güzel, ekleyebileceğim bi fikri olan varsa yazabilir mi?

evlenmek mi ? DON'T!
shutup.gif

20.12.2011 19:40

Kulüp Çalışanlarına Yılbaşı Kutlaması

Galatasaray Spor Kulübü’nün kulüp çalışanlarına her yıl sonunda düzenlediği Geleneksel Yılbaşı Buluşması, bu akşam Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Batı VIP Lounge'da yapıldı.

Yılbaşı kutlamasına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Galatasaray Spor Kulübü çalışanları katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, kulüp çalışanlarının yeni yılını kutladıktan sonra geçtiğimiz ay kulübümüzden ayrılan Galatasaray Sportif A.Ş. eski Genel Müdürü Ebru Köksal'a bir plaket verdi. Köksal, çalıştığı dönem boyunca bir çok anı yaşadığını kaydederek başta, beraber çalıştığı Başkanlar olmak üzere tüm kulüp çalışanlarına teşekkür etti.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Galatasaray Spor Kulübü’nün tüm çalışanlarına yeni senede sağlıklı ve mutlu bir yıl dileğinde bulundu. Başkan Ünal Aysal bu geceye özel olarak yapılan yılbaşı pastasını çalışanlarla birlikte kesti.

Kulüp Çalışanlarına Yılbaşı Kutlaması - 20.12.2011 19:40 (KULÜP HABERLERİ) / Galatasaray.org

Demezse at çöpe tüm hazırlıkları :asd:

Evet diyeceğine eminim yaa, hatta gerçekçi olsun diye beyaz bir elbise, birde duvak aldım. Yüzüklerde hazır. Tamamen şok içerisinde kalacak eminim :) Düşünsenize, herşey normal giderken birden arkadan duygusal bir müzik girip evlilik teklif ediyorum, yüzüğü çıkartıyorum. (kabul ederse :asd:)Madem kabul ettin, hadi evlenelim deyip, daha önceden ayarladığımız senaryo gereği duvak ve beyaz elbise geliyor. Giymesi için süre tanırken, arkadaşlarla ortamı ayarlıyoruz. Geliyor, daha önceden hazırladığım konuşmamı yapıyorum. bi arkadaş nikahımızı kıyıyor :) Ondan sonra çiftler olarak geri sayıp 2012ye giriyoruz. Duygusal müziklerle artık dans ederiz sabaha kadar sanırım..

Plan bu dostlar. Güzel, ekleyebileceğim bi fikri olan varsa yazabilir mi?

Buraya yazma, yenge gørurse surpriz kacar reis :asd:

Buraya yazma, yenge gørurse surpriz kacar reis :asd:

Komik birşey söyleyeyim mi gençler? Evlenmeyi düşündüğüm kız biraz önce, başka birini sevdiğini söyleyip ayrıldı benden... Şuan kafayı yemek üzereyim.. Emir Satriani, önünde saygı ile eğilirim.. Don't...

******* böyle hayatı!

Üst Alt