Yıldırım Demirören: "Paramı BJK'den tabi ki alacağım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören: "Paramı BJK'den tabi ki alacağım"

Cevap: Yıldırım Demirören: "Paramı BJK'den tabi ki alacağım"

Verdiği para çok fazla ve alması da normal.Hadi 15 20 milyon euro olsa ki o bile çok belki hibe edebilirdi ama çok büyük paralardan bahsediyoruz.Ne bileyim bir Tabata örneği var ilk aklıma gelen.Öyle ya da böyle bu takım adına takımı kendine gereksiz harcalamalarla borçlu hale getiriyor.Eğer bu kadrolarla ligde ve Avrupa'da bu halde olacaklarsa bu harcalamarı yapmadan da zaten aynı durumda olabiliyorlar bu kadar para sadece takımı kişiye borçlu çıkartır ve gerçekten sevsekte sevmesekte Türkiye'nin en büyük camialarından biri bir kişinin tekeline girmeye başladı.Türkiye de en istemediğim şeylerden biri bu.Çünkü biz sisteme uymuyoruz sistemi kendimize uyduruyoruz bir şekilde.Bizde böyle birşey söz konusu olsa başkanlar şimdi olduğundan fazla teknik direktörlüğe soyunur eminim...Ama yine de söylemeden edemiyorum bu tüpçüden iyisini bulamadınız mı bea :D

bankaya faizle borçlanacağına başkana borçlan daha iyi .. tabiki alacak parasını . kim almıyor ki ...

Adama borçlanıyorsunuz da karşısına muhalefet çıkamıyor. Bankadan çekemeyeceğin krediyi başkandan çekip çarçur ediyorsun belki de o konulara hiç girmiyorum çünkü pek bilgim yok.

Bizim başkan için cebinden para koyacak dedikodusu çıktı, ortalık ayağa kalkmıştı böyle şey olmaz diye.

aslında yorumu sildim dedim boşver . fakat karşısına muhalefet çıkamıyor bu hususta çok haklısın refik . bu durum benimde hoşuma gitmiyor ama sonu ne olacak bakalım ...

Bence bir şey olmaz ya, 20 senedir benim bildiğim Beşiktaş ve Galatasaray batıyor, hep konuşuluyor, bir şey olmaz, ayarlanır duruma göre.

70M € param olacak ve gidip bir kulübe yatıracağım.

Bu ancak Striptiz kulübü olurdu.

demirören kulübe borç para verme konusunda bence akıllı davranıyor. kulübü bankalara borçlandırsa faiz borcuyla baş edemeyip borcu daha da katlar. adam faizsiz para veriyorum diyor. böyle yaparak hem koltuğunu hem bjkyi sağlama alıyo. ama gelir getiren işler yapması lazım öncelikle, sürekli zararla olmaz.

Serdal Adalı çıktıktan sonra 2013'deki başkanlık için çalışmalara başlayacakmış.Bizim için güzel haber.

Ya nesi akıllıca Demirören 'e borçlanmanın? Adam kulübü kendi oyuncuğı yapıyor istediği gibi para harcıyor. Karşısına muhalefet çıkamıyor. Bu borçları öderken yine bankadan para çekilecek. Son derece saçma ve Beşiktaş 'a zararlı bir iş olacak

BJK'den tiksinmeme rağmen bu adam yüzünden taraftara acıyorum .Yazık adamlara .Ya bizde de böyle bir başkan olsaydı ? Cidden koca klubü madara etti herif .

adnan polat gibiler sportif başarı olarak. ama işin ekonomisine gelince polat bundan kat kat başarılıydı :D

ikincisi Realin barçanın 500 milyon borcu var falan demişte, adamların gelirleri Türkiye ile aynı nerdeyse :D

Üst Alt