Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı

Cevap: Yıldırım Demirören-Platini Görüşmesi Tamamlandı

Görüşmeye ilişkin haberler çıkmıyorsa bilin ki görüşme Yıldırım Demirören'in istediği gibi geçmemiştir.

YD den demeç beklemeyin. Zaten basın sözcüsü seçtiler. Her konuda bilgiyi o verecekmiş...Ancak az kaldı. İki hafta sonra Platini ve arkadaşları burdalar. Merak ettiğimiz herşeyi sorar gazeteciler.

AÇIKLAMAYI ŞENES ERZİK YAPTI

Toplantının ardından açıklamayı Şenes Erzik yaptı. Erzik şunları söyledi: "22 Mart'ta UEFA Kongresi var. 53 ülkenin futbol yöneticileri İstanbul'a gelecek. Bu kongreden önce herhangi bir eksiklik var mı, onu konuştuk. Hep birlikte gözden geçirdik. Toplantıdan, gelecek günler için iyi temennilerle ayrıldık. Dediğim gibi toplantının ana gündem maddesi UEFA Kongresi idi. Diğer konular konuşulmadı. Herkes görevinin bilincinde. Yapılması gerekenler önümüzdeki günlerde yapılacak. Gianni Infantino da toplantıdaydı. UEFA'nın geleneksel tanışma toplantısıydı. Karşılıklı oturup konuşmak ve kahve içmek iyi oldu."

görüşmeden önce konuşulacak konular belliydi.ne oldu da görüşülmedi.tüpçü muhteşem bi şekilde bjk uçurdu şimdi sırada tff yi uçuracak.çocuk kandırmayın.uefa tavrını ortaya koydu deyin. ve gerçekleri söyleyin...

Bence şenes doğru söylüyor şimdi tanışma toplantısı yapmışlardır iyi görünmeye çalışmıştır tüpçü, daha sonra çok yalvaracak şimdi böyle olması lazım

Nasıl bir tanışma oldu merak ediyorum. Ben Yıldırım Demirören, bjkyi kayyumluk ettim şimdi sıra Türk futbolunda. Türkiye'de hangi stada gitseniz hakkımda Yeter Yıldırım Demirören diye bağırılır. 8 yıl yaptığım kulüp başkanlığı sırasında her türlü kuralınızı ihlal ettim, onlarca oyuncu ve teknik direktöre ödemesini yapmadığım için elinizde birsürü dosyam vardır. Şimdi TFF başkanı olarak vizyonum ve misyonum değişmedi. Sloganım puan silme yok, küme düşme yok. Vizyonum gerekirse avrupaya gitmemek, misyonum sizinle kavga etmek.

Senes bence tercümanlik yapmis olabilir. Yildirim Demirören yabanci dil biliyormu ki? Merak ettim..

Madem tanışma sadece neden zahmet etmişler 10 gün sonra uefa kongresi var istanbulda

Fanatik'in haberine göre yd şike sahaya yansımadı iddiasını ortaya sürerek *****in ceza almamasını talep edecekmiş.

Fanatik

tüpçü platini ye cl de bir takımımızın şampiyon olması ve milli takımın dünya kupasını kaldırması hayalim demiş bu adam değilmiydi gerekirse uefa ve fifa yla savaşalım 5 yıl avrupa ya gitmeyelim diyen

tüpçü platini ye cl de bir takımımızın şampiyon olması ve milli takımın dünya kupasını kaldırması hayalim demiş bu adam değilmiydi gerekirse uefa ve fifa yla savaşalım 5 yıl avrupa ya gitmeyelim diyen

bu iki kupa için ne kadar vericez anlamında sormuştur onu

Demirören, Platini ile görüşmek üzere UEFA merkezine gelmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti ve UEFA ile iyi ilişkiler içinde olunmasının önemine işaret etti.

TFF Başkanı Demirören, ''Milli takımın Dünya Kupasını kazanmasını isteriz. Bir Türk takımının Şampiyonlar Ligi'ni kazanabileceğine inanıyoruz'' dedi

birileri korkmuş anlaşılan.hani uefaya kafa tutacaktı !avrupadan bahsediyo :eek:

Ben inanmiyorum bu Uefa'nin eksi puana tamam dedigine mutlaka küme düsme olacaktir.

Fenere verilecek ceza küme düşme olmayacak, puan silme olacaksa bu ceza bu sene verilmesin. Zaten açmışız biz puan farkını, çok rahat şampiyon olacağımızdan adım gibi eminim. Neye yarayacak bu puan silme.

Ulan fener ne hallere düştün sen ? yazık valla acıyorum sana .YD mi Feneri kurtaracak şimdi ? yaw kurtardığı BJK meydanda.Belkide bu adam yüzünden Fener ebediyete kadar kendine gelemiyecek.

Denize düştüysen yılana sarıl ama,şike yaptısan bu adama güvenme.Git amatöre düş yine bir yol bulursun, ama YD den medet unmak,kurtuluş için bir umutlanmak, ben ce en acı olanıdır :SS:

İçinde bulundukları durumun ne kadar vahim ve ümitsiz oluşunun kanıtıdır.

Valla düşeceklerini pek düşünmüyorum.Bu Yıldırım Demirören anına denk gelirse ülkeyi men ettirir.

Nasıl bir tanışma oldu merak ediyorum. Ben Yıldırım Demirören, bjkyi kayyumluk ettim şimdi sıra Türk futbolunda. Türkiye'de hangi stada gitseniz hakkımda Yeter Yıldırım Demirören diye bağırılır. 8 yıl yaptığım kulüp başkanlığı sırasında her türlü kuralınızı ihlal ettim, onlarca oyuncu ve teknik direktöre ödemesini yapmadığım için elinizde birsürü dosyam vardır. Şimdi TFF başkanı olarak vizyonum ve misyonum değişmedi. Sloganım puan silme yok, küme düşme yok. Vizyonum gerekirse avrupaya gitmemek, misyonum sizinle kavga etmek.

"Babam çok zengin benim. Önce bjk'nin,sonra TFF'nin başına geldim. Gelecekte UEFA'nın başına geleceğim eheheh" falan demiş,tekmeyi yemiştir.

UEFA görüşme ile ilgili resmi açıklama yapmış.

Bunu Türkçeye çevirecek babayiğit aranıyor...

Turkish Football Association president visits UEFA

Published: Tuesday 6 March 2012, 12.53CET

New Turkish Football Association president Yıldırım Demirören has visited the House of European Football in Nyon for talks with UEFA President Michel Platini and senior UEFA officials.

The new president of the Turkish Football Association (TFF), Yıldırım Demirören, has visited the House of European Football in Nyon.

Mr Demirören, who was accompanied by the TFF second vice-president Servet Yardımcı, held talks with UEFA President Michel Platini, UEFA first vice-president Şenes Erzik and senior UEFA officials on various issues, including the help given by UEFA to Turkey under its HatTrick assistance programme.

Mr Demirören was elected unopposed as the 41st president of the TFF last month, and has vast experience in football administration, having spent many years with Beşiktaş JK where he was a board member, vice-president and director of football before serving as club president from 2004 until 2012. He has also worked as chairman of Turkey's association of top-division clubs.

The meeting in Nyon gave Mr Demirören the opportunity to explain the TFF's activities and objectives to the European body, while in turn enabling UEFA to brief the TFF delegation on assistance projects and other aspects of the excellent relationship between the two bodies.

Turkey and the city of Istanbul will be hosting the XXXVI Ordinary UEFA Congress on Thursday 22 March, preceded by a meeting of the UEFA Executive Committee on 20 and 21 March.

"It's a great honour to come to UEFA to meet the President – it's important to have a good relationship with UEFA," said Mr Demirören, who together with Mr Yardımcı emphasised the commitment of the TFF to take football in Turkey forward in the future. "One of our tasks will be to ensure that the clubs are financially sustainable going forward," said Mr Yardımcı.

"Obviously we are looking at our youth background to ensure there are youngsters coming through regularly," Mr Yardımcı added. "We are also modernising our stadiums, with the government helping to fund football infrastructures. We are trying to modernise football in Turkey so that we are a good example to our neighbouring countries."

Turkey's example on the field has already proved an outstanding example for other countries to follow. At youth level, Turkey won the UEFA European Under-18 Championship in 1992 and two years later the U16 crown. At senior level, a third-place finish at the 2002 FIFA World Cup was followed by a memorable run to the UEFA EURO 2008 semi-finals – the latter a wonderfully exciting adventure that thrilled football enthusiasts. Istanbul has also proudly staged the 2005 UEFA Champions League final – the unforgettable tussle between Liverpool FC and AC Milan – as well as the 2009 UEFA Cup final.

"We would like our national team to win the World Cup," Mr Demirören said in identifying his dreams for the Turkish game. "And for a club to win the UEFA Champions League – we believe we can do that."

Turkish Football Association president visits UEFA – UEFA.com

Üst Alt